Як одягтися на побачення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
По одягу зустрічають всіх – а особливо донжуанів: дізнайся, як не потрапити в халепу з нарядом під час знайомства з панночкою.

Продовжуючи нашу розмову про пікап – вмілому про спокушання дівчат – ми поговоримо про те, що ж потрібно надягати перед знайомством. Отже, головне правило в одязі – це чистота та охайність. Друге правило одяг має бути – за розміром

Взуття

Основне правило – ідеально чисте. Друге правило потрібно бути у взутті – по сезону. 4 пари взуття цілком вистачить. Якщо є можливість купити більше – відмінно, але більше не означає краще! Взуття має бути дороге і якісне. Дороге і якісне взуття і проживе довше і виглядає краще.

Шкарпетки

Мають бути ідеально чисті, в колір взуття або штанів, якщо вони світліші. Єдине, що добре доповнює дороге взуття – якісні шкарпетки. Якщо з’явилася дірка, відразу викидаємо!

Штани

Тут дуже багато варіантів. Хтось віддає перевагу штанам, хтось джинсам. Найголовніше, щоб вони були по фігурі і не занадто довгі або занадто короткі.

Нижня білизна

Гарна білизна – це те, чим ти будеш радувати дівчинку. Ти ж любиш коли у дівчинки дорога і якісна нижня білизна?! Уяви, що вони теж це люблять. Завжди пам’ятай: надягаючи вранці білизну, ти можеш увечері перед ким-небудь діставати з неї свій головний калібр.

Сорочка

Купуються за розміром. Різновидів сорочок існує безліч: що під що носити і як носити вирішувати тобі.

Футболки та майки

Чисті, охайні і знову ж таки по фігурі і за розміром.

Ще одне важливе доповнення: Ніколи не носи чужу рекламу або одяг підроблених брендів. Це говорить тільки про одне – у тебе немає смаку і грошей, щоб дозволити собі щось нормальне.

"); $("#textVersion").text("Як одягтися на побачення?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/21913"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як одягтися на побачення?