ТОП-5 ідей подарунків для тещі на 8 Березня PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо “подарувати отрути” не вихід – тоді наступні ідеї можуть стати в нагоді.

Отже, що ж подарувати улюбленій тещі на 8 Березня.

1. Фото улюбленої тещі на футболці. Або ж чашці. Зараз фото можна пригвинтити до чого завгодно – хоч фото-шпалери, хоч подушка. Мама оцінить вашу турботу і оригінальність.

2. Квиточок. Можливо, Лев Лещенко скоро буде в твоєму місті? Або ж приїде Йосип Кобзон – вихід у світ, де безсумнівно зберуться всі Лідії Петрівни і Анжели Феліксівни міста, подарує масу задоволень. Можна обговорити всі останні новини міста під акомпанемент великих співаків.

3. Кухня. При всій вашій “любові” до тещі тільки вона вміє так приготувати пиріжки з м’ясом і розсольник. Кулінарна книга, набір дорогого посуду, побутова техніка. Тільки коли будете дарувати – поясніть на словах – що готує мама чудово, і подарунок їй на допомогу, щоб частіше це робила.

4. Пісня або вірш. Якщо дозволяють вокальні дані – заспівайте тещі написану особисто їй пісню під час сімейного застілля. Розчулившись вашим ліричним одкровенням, як і кожна жінка, мама дружини буде вважати вас просто золотим.

5. Якщо вона модниця. Дарувати сертифікати в салони краси та супермаркети небезпечно. Є ризик “Я що потвора?”. Тому зацікавити її можна масажами, обгортаннями, лазнями, ароматерапією і всім, що може розслабити жіноче тіло в умілих руках спа-працівника.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 ідей подарунків для тещі на 8 Березня