Поздоровлення з 8 березня: як можна відкосити? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Міжнародний жіночий день – чи не найбільший головний біль для мужньої половини людства. Мало того, що на роботі доводиться грати цілковитих ідіотів, напередодні свята презентуючи всім офісним працівницям колективні привітання з 8 березня у вигляді перероблених новорічних частівок, так ще й удома чекає концерт за повною програмою.

Не журися ми допоможемо зберегти залишки чоловічої гідності:

Термінове відрядження

Немає нічого краще в Жіночий день, ніж провести його з коханою … грою Warcraft! Зробити це простіше, ніж ти думаєш: достатньо лише раптово полетіти у відрядження. Законна відмазка – ти працюєш як лось, заробляєш гроші для сім’ї, проклятий шеф помстився тобі за твою геніальність, відіславши на свята в Коростень випробовувати нові технології. І кому яке діло, що командировочний шлях закінчується в скромному затишному готелі на околиці міста (як варіант – в одного на дачі).

Раптова хвороба

Коли чоловік хворіє, він незмінно оточений жіночою ласкою, увагою і турботою. Так чому б не зробити все це і в Жіночий день замість традиційного привітання з 8 березня? Головне, переконати оточуючих тебе дам в твоїй близькі кончині – пронос або гостра кропив’янка тут не підійдуть. Жар, висока температура (ну, згадуй, як дурив маму в дитинстві, підігріваючи градусник на батареї), надривний кашель з усіма ознаками серозного плевриту, марення і невтомні спроби написати заповіт повинні розтопити її серце і змусити забути про дурному святі, віддавши всі сили боротьбі з твоєю хворобою. Яка пройде рівно на наступний день.

Затримання міліцією

Звичайно ж, воно не обов’язково має бути справжнім: досить буде невеликий інсценування. Хлопці в погонах – теж чоловіки, і вони повинні тебе зрозуміти. Тим більше, специфіка їх роботи передбачає мало не ночівлю на роботі: так до чого коротати час на самоті? Краще весело попьянствовать з ними у відділенні, чим вітати цілу юрбу жінок сімейного кола – дружину, тещу, її сестру і тітку, і так до нескінченності. Та й дешевше – обійдешся двома-трьома бульбашками горілки.

Нещастя з одним

Справжній друг пізнається в біді – нехай навіть і уявної. Зовсім нема чого твоєму приятелеві Васі ламати ногу по-справжньому, щоб викликати тебе до себе в лікарню. Головне, уявити все благовірної в правильному світлі: мовляв, люблю тебе без пам’яті, але й одного не можу кинути. Вона повинна оцінити твою відданість і вірність дружбі.

Робота у вихідний

Така світла брехня, звичайно ж, не позбавить тебе від привітання з 8 березня в повній мірі. Зате істотно скоротить болісний час хитання по театрах, виставках та інших заходах, що припускають культурну програму на 8 березня, організовану тобою на честь коханої. Для більшої переконливості можна зіграти на тому, що на премію за роботу у свято ти обов’язково купиш їй що-небудь корисне. Наприклад, новий монітор або Bluetooth-гарнітуру, про яку ти давно мріяв.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Поздоровлення з 8 березня: як можна відкосити?