Куда поїхати на 8 березня? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Непогана думка: у перші весняні деньки відправитися куди-небудь на пошуки нових вражень. Правда, часу у вас не так багато, всього день-два, якщо тільки ви не запланували відпустку в березні. Деякі туроператори пропонують спеціальні 2-3-х денні програми до цього свята, організовані з урахуванням «жіночої» специфіки. Часто в них входять екскурсії по найромантичніших місцях, процедури в спа-салонах, шопінг.

Отже, куди варто поїхати на 8 березня

Екзотичні країни з теплим кліматом (Єгипет, Туреччина, Маврикій, Таїланд, Шрі-Ланка). Чому б не вирватися на кілька днів з хлодного березня в гарячі тропіки?
Гірськолижні курорти (Швейцарія, Данія, Карпати) також актуальні з урахуванням все ще зимової погоди;
Романтичний тур до Європи (Париж, Венеція, Прага, Відень) – ну яка ж дівчина відмовиться від такого;
Екскурсія по своїй країні – так-так! Часто ми рвемося далеко за кордон, не побачивши толком сусідні міста або рідну столицю. Музеї, картинні галереї, історичні пам’ятки, цікаві перформанси, заповідники, турбази – за дуже демократичну суму ви проведете час нітрохи не гірше, ніж де-небудь за пару тисяч кілометрів.

Куди поїхати на 8 березня, зрозуміло, інше питання – з ким? Логічно, що романтична поїздка призначена тільки для двох. У гори або на морське узбережжя можна відправитися родиною або компанією. А екскурсія одного дня може стати святковим сюрпризом для колективу (співробітників, учнів, клубу за інтересами).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Куда поїхати на 8 березня?