Де відсвяткувати 8 березня з коханою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У переддень міжнародного жіночого дня 8 Березня багато чоловіків губляться в здогадах, розгублено метушаться в пошуках подарунків і місць, куди можна піти з коханою жінкою. Ми хочемо дати кілька корисних порад, щоб коханим чоловікам було легше організувати святкове торжество в цей день.

Зовсім недавно один знайомий у розмові запитав: Що подарувати – не знаю, а куди піти – тим більше. На вулиці ще холодно, і просто гуляти по місту не піде. А як би ти хотіла провести цей день?

Я задумалася, і, чесно кажучи, відразу вирішила, що кожна дівчина індивідуальна у своїх бажаннях і мріях. Хтось захоче провести вечір вдома, в колі близьких людей, хтось поїхати в ресторан або на дискотеку, ну в загальному варіантів маса. І тут я зрозуміла, що для чоловіків це справді дуже непросте завдання, і вирішити його не кожному під силу.

Я провела невелике опитування серед своїх знайомих, і тепер можу порадити кілька гідних варіантів.

Почнемо з тих пар, які зустрічаються зовсім недавно і практично нічого не знають один про одного. Не варто запрошувати дівчину до себе додому. Багато дівчат – істоти недовірливі, і вашу невинну пропозицію можуть прийняти як вульгарний натяк. Ви навряд чи щось зможете пояснити, і ваша репутація буде підмочена. Краще відправитися в людне місце: кіно, кафе. Дискотека теж не підійде – шумне місце не дозволить вам поспілкуватися і дізнатися один одного трохи краще.

Багатьом дівчатам дуже вже подобаються романтичні місця зі смачними цукерками і красивими подарунками. У цей день ми чекаємо чогось особливого, і завжди сподіваємося, що наш супутник вибере щось незвичайне і найкрасивіше. Мої подруги, наприклад, не люблять, коли на 8 Березня їм дарують щось з побутової техніки або для будинку. Це можна презентувати і в будь-який інший день. А 8 березня хочеться зовсім інших подарунків. Можна запросити дівчину в японський ресторан, а можна покататися на ковзанах чи пограти в боулінг. Але зробити це в компанії друзів або удвох – вирішувати вам.

Для пар, які давно у відносинах або вже чоловік і дружина, звичайно, підійде вечеря при свічках, приготована коханим. Потім, сидячи на кухні з келихом вина, ваша дружина буде насолоджуватися тим рідкісним моментом, коли ви миєте посуд. Для неї це, напевно, один з найкращих подарунків, нехай навіть один раз в рік. Загалом, в цей день всі тільки для неї.

Сьогодні існує стільки розважальних закладів, що ви зможете з легкістю вибрати, що до душі саме вашій обраниці і, звичайно ж, зможете влаштувати для неї найкращий вечір.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де відсвяткувати 8 березня з коханою?