Як вибрати вино під рибу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Відомий винний експерт Сергій Кисельов краще за всіх знає, що за вино потрібно вибрати до риби, і які стереотипи в цьому питанні – всього лише помилки.

Під рибу завжди чомусь рекомендують саме біле вино. Я люблю рибу, а ось біле вино, якщо чесно, терпіти не можу. Може, є риба (і спосіб її приготування), під яку, згідно з правилами етикету, можна вживати червоне або хоча б рожеве? Поєднання риби тільки з білим вином – один з штампів винної культури, яким заради більшої важливості деякі професіонали лякають любителів. У країнах з багатими виноробними традиціями на ці штампи уваги не звертають, і не тільки запивають рибу червоним вином, а й готують її в ньому.

Насправді, ніхто краще тебе не визначить ідеального поєднання твоєї улюбленої їжі з твоїм улюбленим вином. Щоб уникнути розчарувань, запам’ятай, що таніни, що додають відчуття терпкості, погано поєднуються з рибою, особливо з копченою. Тому червоні вина на зразок Каберне можуть викликати в поєднанні з рибою відчуття «металу» в роті.

Правда, його відчувають не всі, так що спробуй в будь-якому випадку. Витримані вина – не найкраще доповнення рибних страв, вони в їх супроводі «не розкриються», не проявлять тонких відтінків аромату і смаку. А ось вина з країн Середземномор’я – Італії, Іспанії – відмінно поєднуються з рибою і морепродуктами, в яких там знають толк.

Італійські вина взагалі поєднуються майже з будь-якою їжею – вони злегка кислуваті, соковиті, без терпких тонів і без нав’язливого фруктового аромату. Їм під силу зіграти хорошу партію навіть з жирною рибною стравою. У ролі «італійського» вина може виступити будь-яке просте, легке, свіже та чисте червоне вино – ідеальна пара для риби. Те ж стосується рожевих вин – кращі з них народжуються в Провансі, славному Блакитним берегом і його морепродуктами.

Нехай тільки вони будуть сухими, а не напівсухими або солодкими. До речі, підбираючи поєднання вина і їжі подумай, хто повинен виконати основну партію, а хто акомпанувати. Для складного, багатого відтінками букета і смаку вина підбери в пару просту їжу, і риба гриль тут буде непоганим вибором. А парою для складних, вишуканих і багатогранних страв повинно бути просте вино – італійське, іспанське або що-небудь з Нового Світу. Навіть для пряних азіатських страв з морепродуктів можна підібрати відмінний винний акомпанемент у вигляді ароматних, але простих вин Нового Світу або рожевих вин.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати вино під рибу?