Як вибрати букет на 8 березня? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

І знову ж майже кожен чоловік на це питання першим ділом відповість «квіти». Але при всій популярності такого подарунка мало хто знає, які саме квіти дарувати дівчатам і як правильно оформляти весняний букет.

Отже, в допомогу всім потерпілим, які з самого ранку займають місця в кілометровій черзі у найближчого квіткового магазину, навчені багаторічним досвідом флористи дають кілька порад:

Вручення квітів. Яким би шикарним і красивим не був букет, першорядне значення має тільки те, ЯК його подарують. Одне з неписаних правил етикету з цього приводу говорить, що в першу чергу даруються квіти, а тільки потім подарунок. Дуже важливо також, що ви будете при цьому говорити. Само собою зрозуміло, що невиразне «На!» І шикарний букет вироблять набагато менше враження, ніж красиве привітання і скромний букет. Так що продумуємо романтичну обстановку, вигадуємо і записуємо на листочок і гайда по магазинах!

Перш ніж вистоювати чергу за червоними трояндами варто задуматися, яким саме квітам віддає перевагу ваша улюблена жінка. Адже саме троянди, як і всі стереотипи, потихеньку відходять у минуле, а різноманітність смаків не дозволяє виділити якусь конкретну квітку, що ідеально підходить для подарунка кохані. Та й ми ж не женемося за стандартами, а хочемо зробити дійсно приємний подарунок! Тому проводимо акуратну розвідку і переходимо до наступного пункту.

Для того що б гарний подарунок не обсипався через пів години після установки в вазу необхідно стежити за свіжістю квітів. Як саме підкажуть кілька загальних порад. По-перше: бутони квітів на дотик повинні бути твердими. По-друге: зріз стебла ні в якому разі не повинен бути темним або коричневим. Оптимальне розцвічення – світло-зелене – гарантує те, що квітка простоїть щонайменше тиждень. По-третє: пелюстки і листя повинні бути соковитими. І нарешті слід пам’ятати, що квіти з більш товстими і більш короткими стеблами п’ють більше води і відповідно стоять на порядок довше.

Надзвичайно важливо також знати кому і які квіти дарувати. Молодій дівчині навряд чи підійде величезна корзина квітів або громіздкий колаж. Більш доречним в цій ситуації буде ніжний весняний букет. Також навряд чи підійдуть молодій дівчині гвоздики. Їх краще дарувати людям похилого віку. А ось квітам у горщиках будуть раді в основному жінки, які захоплюються квітникарством. Не останнє значення має і колірна гамма. Наприклад, яскраво-червоний колір вважається символом вдячності і любові, відповідно червоні троянди доречніше буде подарувати коханій, матері, сестрі. І не обов’язково робити величезні шаблонні букети. Найменші штрихи, як правило, роблять абсолютно звичайний букет індивідуальним. Не потрібно боятися експериментувати. Квіти дають нам величезний простір для самовираження і прояву емоцій!

І кінець, найголовніше – ніколи не забувайте, що квіти – це всього лише символ нашої любові, нашої уваги, яку ми, як справжні чоловіки, повинні дарувати нашим жінкам кожну хвилину 24 години на добу всі 365 днів в році!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати букет на 8 березня?