Як ефективно працювати на дому? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гуру організаційного і соціального розвитку Чарльз Хенді розповідає, як працювати з дому дійсно ефективно.

Як вже відомо, новий бос Yahoo Марісса Майєр заборонила співробітникам працювати вдома. Але, як каже експерт Чарльз Хенді, робота в стінах будинку може принести користь, як працівникам, так і роботодавцям. До тих пір поки ти будеш слідувати декільком простим правилам.

1. Виділи місце

Тобі необхідно відокремити свій робочий простір, де тобі не доведеться відволікатися на навколишній світ – на DVD-колекцію або дітей. Приукрась це місце рослинами або картинами. Загалом, зроби все можливе, щоб тобі хотілося проводити там час. Навіть якщо це всього лише кут кімнати. А головне – пам’ятай, майже ніхто (за винятком Вінстона Черчілля) не працював ефективно, лежачи в ліжку.

2. Переходь на «цифрову дієту»

Роботодавці побоюються, що працюючи на дому, ти будеш весь час сидіти в Інтернеті і переписуватися в соціальних мережах – доведи зворотнє. Заходь в Інтернет, наприклад, раз на 2 години, тільки щоб перевірити пошту.

3. Плануй свій день

Вдома у тебе ніхто не стоїть над душею і не вимагає моментального виконання поставленого завдання, тому тобі необхідно встановити чітку мету на день, інакше ти можеш попусту розтратити час.

В кінці кожного дня складай список справ на завтра, який буде чекати тебе на столі, коли на наступний день ти сядеш за роботу.

4. Заплануй спілкування

Більшість людей можуть зійти з розуму, просидівши весь день без спілкування. Визнач для себе добову дозу взаємодії з друзями та знайомими в якості винагороди за гарну роботу.

5. Створи собі гнучкий графік

Визнач, де і в який час тобі найкраще працюється. В одних розумовий процес проходити швидше на світанку, в інших – ввечері. Створи всі сприятливі умови для роботи.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як ефективно працювати на дому?