Як поводитися з наручним годинником? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Така презентабельна деталь, як наручний годинник, вимагає хоча б мінімального, але регулярного догляду. Ці поради допоможуть «продовжити життя» твого цінного аксесуара.

1. Тримай годинник подалі від різних електроприладів, щоб не піддавати їх впливу магнітних полів.

2. Після купання в морі сполосніть годинник в прісній воді.

3. Бережи годинник від ударів. Пам’ятай, що їх механіка розрахована на падіння з висоти 20 см на дерев’яну поверхню. Щоб уникнути ушкоджень також звикни знімати годинник перед сном.

4. Перед контактом з водою щільно загвинти заводну головку, щоб уникнути попадання рідини в механізм. З тією ж метою не натискай на кнопки хронографа, перебуваючи під водою.

5. Якщо на годиннику є календар, старайся не переводити час в період з 21.00 до 3.00, коли колеса зачіпляються для зміни дати.

6. Моделі з ручним заводом краще заводити в один і той же час, а ось годинник з автоматичним досить заводити один раз на тиждень.

7. Стеж за чистотою, періодично протираючи металевий браслет і корпус щіткою з мильною водою, а потім витри – м’якою тканиною або серветкою.

8. Уникай контакту годинника з хімічними засобами – розчинниками, засобами для миття, парфумерією і т. д.

9. Бережи від перегрівів. Не піддавай годинник впливу температур вище 60 ° C, нижче 0 ° C і їх різких перепадів.

10. Для занять спортом використовуй спеціальні моделі годинників із захистом механізму від вологи і ударів.

11. Контролюй стан. З часом деякі годинник втрачають свої водонепроникні властивості. Переконатися в їх якості тобі допоможуть в центрі сервісного обслуговування.

12. Щоб шкіряний ремінець служив довше, оберігай його від вологи, тривалої дії сонячних променів і контакту з косметичними засобами. Також не рекомендується плавати з таким ременем в солоній воді, для таких випадків краще підійде браслет або каучуковий ремінець.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як поводитися з наручним годинником?