ТОП-10 головних секретів для спортзалу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хочеш, щоб твої тренування приносили тобі силу і радість? Спробуй жити у злагоді з цими нехитрими правилами.

Коли чоловік сильний, він здатний на багато що. Ми пропонує тобі кілька безсмертних порад, пов’язаних з правильними тренуваннями, які дозволять тобі і бути завжди впевненим у собі – і в залі.

 1. Не забувай правило Великої четвірки

Всього чотири вправи – присідання, підтягування на перекладині, жим лежачи і хитання плечових м’язів – складають основу будь – якого ефективною силового тренування.

2. Користуйся гантелями

Не засмучуйся, якщо у тебе немає під рукою складних тренажерів. Насправді, найпростіша штанга або гантелі – це королі всякого тренування. Штанга дозволяє поступово нарощувати вагу і спортивні результати. Ну а закінчити силову розминку непогано більш легкими гантелями.

3. Все геніальне просто

Деякі експерти рекомендують з часом ускладнювати вправи, додаючи до них якісь нові штрихи. У дійсності немає нічого ефективнішого, ніж повторення одних і тих же рухів. Інша річ, що кількість цих повторень повинна з часом зростати, а довільний темп їх виконання допомагає правильно розслаблятися і відпочивати.

4. Веди особистий журнал

Записуй всі свої рухи і вправи, а також власні спостереження про їх ефективність. При цьому обов’язково відзначай свої досягнення і кращі комплекси, що допоможе періодично повертатися до них.

5. Не перестарайся

Старайся дотримуватися правила, при якому за час тренування ти змінюєш вправи не менше 4-5 разів. Короткочасні навантаження допомагають викликати в організмі дуже корисні для нього гормональні сплески. Нехай під час тренування буде одна головна вправа, на яку ти витратиш більше сил і часу, інші ж повинні виконуватися з помітно меншим навантаженням.

6. Дотримуйся правила п’яти сетів

На думку фахівців у сфері фітнесу, саме стільки сетів однієї вправи являють собою найкраще поєднання навантажень і їх тривалості для м’язів.

7. Нарощуйтк вагу повільно

Основна причина, по якій люди припиняють додавати вагу на свої снаряди, – це занадто швидка і велика швидкість нарощування. Подави своє его і візьми за правило – при кожному нарощуванні ваг вони не повинні перевищувати 10% від ваги, що ти використовуєш і до якої вже звикло твоє тіло.

8. Полюби пагорби

Збалансований ритм серцевих скорочень є обов’язковим фактором для ефективних тренувань. Але біг на довгі дистанції або їзда на велосипеді підвищують рівень гормонів, що руйнують м’язову тканину. Працюй над серцевим ритмом і тренуванням свого серцевого м’яза за допомогою коротких, але інтенсивних навантажень. Одним з кращих для цього способів є біг по пересіченій місцевості, особливо регулярне забігання на вершини пагорбів.

9. Дотримуйся балансу під час тренування

Все, що саме і з якою саме інтенсивністю ти робиш для однієї сторони власного тіла, ти повинен робити і для іншої сторони. У цьому випадку ти не тільки доб’єшся рівномірного розвитку мускулатури, але і уникнеш травм і м’язових дисбалансів.

10. Дивуй м’язи

Намагайся час від часу вводити в програму тренувань нові вправи – “здивовані” м’язи ростуть удвічі швидше, ніж зазвичай.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 головних секретів для спортзалу