ТОП-5 романтичних маршрутів по Україні PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Часто в пошуках новизни ми їдемо за тридев’ять земель, хоча і в нас є на що подивитися. Наприклад, можна вибрати романтичний маршрут і відправитися туди на найближчі вихідні.

ЗАМОК Радомишль
Що може бути романтичніше, ніж вікенд з коханою людиною, проведений в сьогоденні старовинному замку. Один з них – «Замок Радомишль» в місті Радомишль Житомирської області. Цей історико-культурний комплекс після ретельної реставрації повністю відновлений як середньовічна споруда з автентичними інтер’єрами XVII-XIX ст. Цікаво, що тут знаходиться єдиний у світі Музей української домашньої ікони, в якому більш ніж 500 експонатів, у тому числі експозиція «Душа України» – роботи народних і професійних іконописців. Замок розташований у мальовничому ландшафтному парку з озером і водоспадами. Крім того, на території замку є концертний зал для камерної музики з роялем, за яким б’є джерело.

ПАРК «СОФІЇВКА»
Самі прекрасні шедеври створюються в ім’я жінки. Одне з таких місць – дендропарк «Софіївка» в Умані, Черкаської області. Більше 200 років тому граф Потоцький звів прекрасний парк як свідчення любові до своєї молодої дружини – Софії Вітт.

«Софіївка» – це чудові фонтани і чудової краси водоспади, темні гроти і зачаровуючі скелі, безліч ставків, річка Кам’янка і підземна річка Ахеронт, павільйони і альтанки, дивовижної краси скульптури і архітектурні споруди. Головною метою при закладанні парку було вписати штучно створені водоспади, озера та скелі так, щоб вони здавалися абсолютно природною частиною природи. За задумом архітектора композиція парку уособлює поеми Гомера «Іліада» та «Одіссея». І задача була вирішена блискуче.

ВИЛКОВО
Городок Вилково Одеської області або, як його ще називають – «Українська Венеція», розташований на кордоні з Румунією, де зливаються воєдино Дунай і Чорне море. Довгі сторіччя Дунай змінював вигляд Дунайської дельти. Води могутньої річки обрушувалися на рукотворні берега з мулу, формували гігантські заплави і острови. Мимоволі задумаєшся про те, як силам природи вдалося створити цей дивовижний край нових островів, кіс, затонів, величезних скупчень тварин і рідкісних видів рослин.

Стара частина міста стоїть повністю на воді. Замість вулиць – канали, по яких люди переміщаються на човнах, стоячи на кормі і відштовхуючись жердиною, як гондольєри.

Милі дерев’яні містки, перекинуті через канали-вулиці, кладки по їх краях, біленькі однакові будиночки – все це створює незабутню атмосферу казки.

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
Неможливо обійти увагою ще одне древнє місто – Кам’янець-Подільський.

Вважається, що це місто-скеля було відкрите під час полювання на оленя молодих литовських князів Коріатовичів. В інших джерелах говориться, що місто заснували римляни в перше сторіччя нашої ери, залишивши після себе пятиарочний дерев’яний міст, зображений на Троянові колоні в Італії.

Кількість пам’яток на квадратний метр в цьому місті вражає. Тут і старі фортеці, і костьоли, і монастирі. Одним словом, різноманітність красот на будь-який смак і колір.

Головне, не переборщити з екскурсіями, а присвятити більше часу спілкуванню зі своєю другою половинкою. До речі милі вулички, затишні кафе створять потрібний романтичний настрій, а ненав’язлива гостинність жителів доповнить приємне враження про місто.

ЧЕРНІВЦІ
Ще одне чудове місто, яке ми радимо Вам відвідати – Чернівці. Це місто унікальне своєю історією, природною красою, дивовижною архітектурою, щедрою душею його жителів і давно зайняв видатне місце в реєстрі українських та східноєвропейських міст.

Турецька площа, площі Святого Хреста і Філармонії, Театральна та Центральна дивують своєю несхожістю і оригінальністю. Але найбільше вражає колишня Резиденція Буковинських митрополитів, яка зараз є університетом.
Прогулюючись по коридорах цієї старовинної споруди, сидячи у дворику університету можна уявити дві минулі епохи – закоханих студентів, вірші та перші несміливі поцілунки. Чим не спосіб нагадати собі, що романтика в цьому світі існує?


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 романтичних маршрутів по Україні