Куди закоханим поїхати на вікенд? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Туреччина відкриє друге дихання навіть у тих пар, чиї почуття втратили колишню гостроту. У серцях же закоханих розпалить полум’я пристрасті. Кочуючи з міста в місто, з готелю в готель, вони отримають все, що потрібно для медового місяця: і релакс,
і романтику, і адреналін. А також …

Любовну магію
Починати мандрівку рекомендую з Бодрума, одного з найбільш вишуканих курортів Туреччини. Благо недалеко від нього недавно відкрився аеропорт. Присвятити себе Турецькі Ібіці потрібно не менше двох днів, а зупинитися неодмінно в межах міста – щоб бути ближче “до народу” і історичних місць. Де давнина, там і загадки. Ворота Міндаса біоенергетики визнали місцем виконання бажань – чим не привід пройти між ними, чітко візуалізуючи потрібну “картинку”. Колись мавзолей сатрапа Мавсола, що вважався в античні часи одним з чудес світу, можна було розгледіти з далекого Родосу. Тепер від нього залишилися руїни. Втім, закохані пари і зараз раді опинитися серед мальовничих руїн. Пройтися по підземному тунелю, взявшись за руки, щоб, згідно місцевим повір’ям, бути щасливим подружжям.

Скарби і коштовності
Щорічно в акваторії Бодрума археологи знаходять скарби, які поповнюють музейні запаси. Зберігаються цінні знахідки в фортеці Святого Петра, куди варто поспішити з ранку, щоб уникнути зустрічі з натовпами туристів. І тоді лицарські зали та дивом уцілілі скляні артефакти, прекрасний парк та Музей підводної археології будуть у вашому розпорядженні. Улюблений нехай із захопленням розглядає корабель “Улубурун”, затонулий в VI столітті, і середньовічний арсенал. А ви загляньте в зал знахідок, серед яких є золота печатка Нефертіті. Не обійдіть увагою і маленький музей по сусідству, присвячений прикрасам Артемиссії, дружини царя Мавсола. Такі ж сережки можна купити в ювелірних магазинах. Місцеві майстри створюють точні копії стародавніх прикрас, які користуються у бодрумскіх модниць небувалим попитом.

Романтичний круїз
У Бодрумі постійно дмуть вітри, тому його акваторію боготворять серфінгісти і яхтсмени. Можете відточувати майстерність приборкання хвиль, але якщо душа настійно вимагає білосніжних вітрил, свіжого бризу і морської романтики, поспішіть на пристань. Звідси кожну годину відчалюють прогулянкові кораблі. Вибір маршрутів необмежений. Наприклад, можна відправитися на Родос – до нього пару годин шляху. За час екскурсії ви встигнете побачити всі головні цінності: лицарський замок, руїни знаменитого Колоса Родоського, прогулятися по вуличках Старого міста і посидіти в таверні. Але для підвищення градуса почуттів все ж рекомендую залишатися патріотами Туреччини: орендувати яхту на двох, з капітаном, кухарем і люксом для молодят. І насолоджуватися морським бризом, вишуканою їжею і один одним.

Дача біля моря
Змініть яхту на автомобіль, а респектабельний Бодрум – на мальовничий Фетхіє, де на лоні природи розкинувся готель “Літунів Фетхіє”. Тут варто поселитися в дерев’яних будиночках, спеціально створених для романтичних уїк-ендів. Відокремлені лавочки, альтанки, запаморочливі аромати квітів і сосен, ресторан у самої кромки прибою … По території розставлені забавні статуї закоханих як натяк: місце ідеальне для продовження роду. А якщо “романтичний монастир” вам набрид – геть з готелю, туди, де стукає серце курортного міста (причому б’ється воно набагато інтенсивніше ввечері, ніж вдень). Накупити сувенірів рідним і друзям, а собі пляшечку раки. І переконатися, що “Левине молоко” недарма вважається турецької віагрою.

Пригоди на Черепашачому пляжі
Не вистачає гострих відчуттів – вирушайте в подорож уздовж річки Дальян. В дорозі чотири зупинки. На перші, гастрономічні, ви будете ласувати м’ясом блакитного краба, який, до речі, водиться тільки в тутешніх водах і вважається найпотужнішим афродизіаком. На другій – приймати грязьову ванну і плескатися в мінеральному джерелі. Сама богиня кохання Афродіта для підтримки краси купалася тут. Третя зупинка присвячена історії та античному місту Каунос, заснованому сином бога Аполлоном. Кінцевий пункт призначення – черепашачий пляж Ізтузу. Шестикілометрова піщана коса – межа між Егейським морем і дельтою річки Дальян. Купання в солоній і прісній воді схоже на сеанс оздоровлення. Але головна фішка все ж не в цьому, а в гігантських черепах карета, що припливають сюди щороку. Якщо не пощастить побачити дивовижних створінь, вам організують сафарі уздовж каналу. Ця забава більше нагадує шоу. “Рибалкам” видають вудки, насаджують на гачки крабів в якості приманки (і годування) величезних черепах. Таку суміш азарту і адреналіну на звичайній рибалці не відчуєш.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Куди закоханим поїхати на вікенд?