Як вичислити облисіння? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кожен з нас, напевно, не без побоювання думає про свою зачіску, яка з віком, на жаль, волосся не стає густіше. Як би не ставився чоловік до перспективи роздобути лисину на голові, йому повинно бути цікаво дізнатися, які ознаки говорять про наближення лисини.
Ми знайшли п’ять основних причин, що натякають: ти лисієшь, друже! Незважаючи на десятки крутих суперменів, котрі сяяли лисиною, для багатьох хлопців це може бути проблемою.

1. У твоєму гардеробі більше семи різних головних уборів. Так би мовити, на всі випадки життя. Хіба ти ще не помітив, що вони вже замінюють тобі зачіску?

2. У твоїй аптечці є що-небудь з переліченого нижче: волосся в банці, лазерний гребінець, бруд Мертвого моря, масло страуса ему.

3. Ти щось вже читав про пересадку волосся і при цьому подумав: «Хм, буріння десяти тисяч крихітних отворів в голові звучить як відмінна ідея. Та й не так вже це дорого ».

4. Ти витрачаєш більше десяти хвилин на те, щоб зібрати ще наявне волосся в яку-небудь пристойну зачіску.

5. Ти з’являєшся одного разу на роботі з підробленим волоссям і чекаєш від товариша по службі зауваження на кшталт «Друже, ти сьогодні виглядаєш якось по-іншому. У тебе новий светр? »


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вичислити облисіння?