Як підібрати нову стрижку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що варто враховувати при правильному підборі чоловічої стрижки?

Кількість

Зверни увагу на кількість волосся у тебе на голові. Якщо ти почав лисіти або в тебе від природи тонке волосся, не варто вибирати подовжені стрижки – так ти тільки притягнеш увагу до своїх залисин.

Якщо волосся у тебе багато і воно досить густе, попроси перукаря зняти довжину з боків і залишити її на маківці. За такою стрижкою легко доглядати, і не потрібно витрачати багато часу на укладання.

Структура

Від типу твого волосся залежить, наскільки легко вибрана тобою стрижка буде укладатися. Шевелюра буває слухняною прямою або неприборканою хвилястою і навіть кучерявою. Прямим волоссям підходять як короткі, так і подовжені зачіски, з чубком або без нього.

Кучеряві пасма краще відростити на верхівці і зістригти з боків голови. Так волосся буде недбало спадати на лоб, створюючи стильний і зухвалий образ. Попроси майстра профілювати кінчики, щоб прибрати зайву пишність. Якщо ж у тебе не виходить красиво укладати кучеряву шевелюру, можливо, тобі варто зістригти її, залишивши на скронях акуратні бакенбарди.

Форма обличчя

Неправильно підібрана стрижка може показати твої риси обличчя в невигідному світлі. Запам’ятай: якщо у тебе квадратне обличчя з масивною нижньою щелепою, тобі варто підібрати зачіску округлої форми, яка буде пом’якшувати жорсткі контури обличчя. Для трикутного або витягнутого обличчя краще вибрати коротку стрижку і відростити пишну бороду для більш гармонійного образу. Власникам круглого обличчя краще уникати дуже коротких стрижок і пишних бакенбардів. Візуально витягнути таке обличчя зможуть лише подовжене волосся на маківці. Найбільше пощастило чоловікам з овальним обличчям – їм йдуть майже всі види стрижок.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підібрати нову стрижку?