Де знайомитися з дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Познайомитися з дівчиною можна, по ідеї, де завгодно. Але досвідчені пікапери знають, де це зробити найкраще.

З одного боку, знайомитися з дівчатами можна абсолютно скрізь. Тим не менш, є місця, які більше підходять для знайомств, а є й такі, які варто відкласти на потім:

Інтернет

На сьогоднішній день в інтернеті повно спеціалізованих сайтів для знайомств і соціальних мереж. Там є сотні різних анкет дівчат, на любий колір і смак. В інтернеті ти можеш одночасно листуватися з декількома дівчатами і експериментувати, як хочеш. Хлопців в мережі набагато більше, ніж дівчат, і такий стан справ залучає до дівчат велику увагу.

А якщо дівчина симпатична, і у неї в анкеті є відверті фото, то віртуальних прихильників у неї хоч відбавляй. Інтернет не вчить нас спілкуватися з жінками, він вчить листуватися. Інтернет куди більше підходить для спілкування після знайомства або для підтримання зв’язку, але ніяк не для знайомств.

Вулиця

У будь-якому великому місті є безліч місць з великою кількістю людей. Центральні вулиці, площі, парки, алеї, бульвари, набережні тощо. Такі місця є самими популярними місцями для нових знайомств та спілкування, але там рідко можна зустріти дійсно цікавих дівчат.

З одного боку, це найчастіше дівчата, у яких немає цілей в житті, яких або інтересів, хобі, і говорити з ними нема про що. З іншого боку, тобі може пощастити, і ти познайомишся з дійсно дуже гарненькою дівчиною, відкритою для спілкування. Правда, чим вищий рівень і соціальний статус дівчини, тим менша ймовірність зустріти її на лавці з пляшкою слабоалкогольного напою.

Торгові центри та магазини

Абсолютно всі дівчата ходять по магазинах, і це значить що в цей момент у них повно вільного часу. Плюс відразу з’являється купа тем для розмов. По магазинах ходять дівчата різного рівня, і ти з легкістю можеш зав’язати розмову з тією, до якої побоявся б підійти в клубі.

Також в магазинах працюють симпатичні консультантка, яким також часто буває нудно. Плюс в торгових центрах повно кафешок, і ти відразу можеш перейти від етапу знайомства до першої стадії – побачення.

Кафе, бари, ресторани

Тут є своєрідний відсів народу за рівнем і інтересами. Тобто, якщо ти прийшов у чебуречну, то там одні дівчата, а якщо в арт кафе, то там інші. Кафе – це місце, де люди сидять, спілкуються і нікуди не поспішають. У п’ятницю та на вихідних можна побачити багато самотніх дівчат разом з подружками, які не проти нових знайомств.

Часто в барах сидять до клубу або вже після клубу – снідають. Діяти можна по-різному, можна запропонувати свої варіанти вечора замість клубу або поїхати разом зустрічати світанок після сніданку: дивлячись, коли ти навідався в клуб. І ще одне: завжди зручно пообніматься і позажіматься на м’яких диванчиках.

Нічні клуби

У чому плюс клубів, так це в атмосфері. У клубах дозволено спілкуватися, заводити нові знайомства, фліртувати і робити все те, що було б неадекватно розцінено суспільством, якщо б ти повторював все це на вулиці.

Однак у клубах не так все просто, як здається на перший погляд. Конкуренція там занадто велика. Виграють дві речі: перша – твій соціальний статус і твоє становище в суспільстві, і друга – твій зовнішній вигляд і вміння себе подати. Клуби, як і бари, бувають різного рівня і найсоковитіші дівчата зустрічаються в самих кращих клубах, але і фейс-контроль туди відповідний. Для початківця спокусника це не саме підходяще місце.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де знайомитися з дівчиною?