Куди поїхати на вихідні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Де провести вихідні – щоб було і цікаво і не надто далеко? Ось наш топ-лист.

Рига.

Старе місто включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Знайти інший таке ж, де збереглося так багато пам’ятників архітектури в югенд-стилі (модерн) неймовірно складно. А прогулянкам по тутешніх соборах і храмах різних конфесій можна присвятити півдня. Сюди можна приїхати і на спа вікенд – таке проводження часу надзвичайно модне у мешканців сусідніх країн, що з’їжджаються за красою на вихідні до Риги. В якості бонусу – прогулянки по березі Ризької затоки, де повітря дійсно чисте і свіже.

Одеса.

Фонтанка, Приморський бульвар, Дерибасівська, палац Потоцьких. Місто гумористів готове піднести вам чимало приємних сюрпризів. Особливо кулінарних! Одеса стала домом рідним для представників більш ніж 130 національностей, тому тут ви знайдете кухню фактично будь-якої країни світу. А вгамувавши свій гастрономічний інтерес, впору згадати про те, що Одеса давно має славу Української Ібицеї, куди приїжджає повеселитися молодь з різних країн світу. У тутешніх нічних клубах виступають діджеї світового рівня і збирається весела міжнародна тусовка.

Львів.

Місто романтиків, закоханих і ласунів (що в принципі, майже одне і те ж). Його називають маленьким Віднем за схожість архітектури і достатку кав’ярень. Правда, від столиці Австрії він відрізняється неймовірною безліччю креативних закладів. У музеї-аптеці, наприклад, можна не тільки дізнатися історію траволікування й алхімії, але і купити «Львівську віагру» і «Залізне вино». А в «Будинку легенд» після щільного обіду забратися вгору і помилуватися міськими видами сидячи в старенькому і легендарному автомобілі марки Трабант, припаркованому на самому даху. Не забудьте заглянути в Цукерню – в Києві таких тістечок не роблять.

Прага.

Столиця Чехії в різні часи була і частиною Австро-Угорської імперії, і «соціалістичного табору», але якимось дивом їй вдалося зберегти атмосферу середньовічної казки. Туристи зобов’язані відвідати собор Святого Вітта, палац Валленштейна, Старомістську площу з її курантами і імпровізованим базарчиком, де в прохолодну погоду завжди варять глінтвейн, безліч ресторанчиків з власною пивоварнею і, звичайно, музей пива.

Краків.

Навряд чи ще де-небудь можна відшукати таку кількість пам’яток архітектури періоду готики і ренесансу. Університетські столиці Польщі вдалося зберегти свою унікальну спадщину під час Другої Світової Війни, тому історія оточує мандрівника на кожному кроці. Містичний шарм Старого Міста, ресторани єврейського кварталу Казімєж, галасливі торгові галереї, Ринкова площа зі знаменитими суконними рядами і прилавками, що ломляться від сувенірів … Нічого дивного, що для туристів Краків є одним з найпривабливіших міст.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Куди поїхати на вихідні?