Як укласти густе волосся? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Густою шевелюрою може похвалитися не кожен, але і укладати її – суще покарання. Ти впораєшся з цим завданням, якщо скористаєшся нашими порадами.

1. Найпростіший спосіб приборкати густе волосся – просто зістригти його. Якщо ти зважився на коротку стрижку, попроси свого майстра зняти довжину з боків голови і залишити на маківці.

2. Густе волосся зазвичай буває сухим і ламким. Єдиний вихід зі сформованої ситуації – зволожувати, зволожувати і ще раз зволожувати. Підбери хороший зволожуючий шампунь з вмістом натуральних рослинних масел.

3. Обов’язково користуйся кондиціонером для волосся – так ти зробиш волосся більш слухняним і м’яким. Його буде легше розчісувати і укладати.

4. Тобі краще забути про гелі і воски для волосся – вони зроблять твою шевелюру важкою і жирною. Краще зробити вибір на користь піни або мусу. Наносити їх потрібно тільки на сухе волосся (ці засоби застосовуються на вологому волоссі, коли потрібно навпаки додати об’єм).

5. У перукарні попроси свого майстра профілювати пасма на маківці – так ти зробиш зачіску менш пишною.

6. Якщо у тебе кучеряве волосся, яке ти не можеш приборкати, спробуй наступний спосіб укладання: вимий голову, нанеси незмивний спрей для кучерів і, не розчісуючи, висуши волосся природним шляхом (просто ляж спати).


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як укласти густе волосся?