Подорож в Арабські Емірати PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Шарджа чарує колоритом і строгими звичаями, незвичними для розкутої західної людини. Уявіть місто зі східної казки з фонтанами, садами та іншою атрибутикою, яку взяли і перенесли в мегаполіс.

Законослухняний гість
Поки Дубай активно будував майбутнє, Шарджа зберігала і відбудовувати минуле. Це єдиний емірат, де архітектура держустанов витримана в східному стилі і панує самий пуританський в світі дрес-код. Ніколи мій гардероб не піддавався настільки жорсткого відбору. Виявилося, у ньому вкрай мало одягу, що прикриває коліна, лікті і область декольте. Принадність скромності мені належало оцінити трохи пізніше. Як і відсутність звичних розваг. Тут немає дискотек, зате у клубах грає медитативна арабська музика, під яку голова звільняється від розумового навантаження. Повсюдно панує сухий закон, але якщо ви приймете “правила гри”, найбільш закрита нація в світі розкриє вам своє серце. І навчить бути трішки привітнішим, говорити без підвищених тонів і навіть визначати за номером машини соціальний статус власника. Одна цифра означає, що перед вами шейх, дві – родичі, три – vip-персони, далі по порядку спадання. А якщо раптом нудьгуватимете за емоціями, сідайте в таксі і через п’ятнадцять хвилин надолужите втрачене в Дубаї. І в будь-який момент можете повернутися в тихе пристановище на березі Перської затоки.

Дамський світ
Мешканки Шарджі з гідністю носять свої чорні “обладунки”, абсолютно не комплексуючи з цього приводу. Не можна оцінити принадність арабської шати, не примірявши шовкове повітряне диво. З повною відповідальністю заявляю: не жарко, не обгорає тіло, а головне – хода стає воістину чарівною. Тутешня індустрія краси намір зробити вас ще більш привабливою: spa-центри, салони, жіночі клуби. Чого в них тільки немає – масажні та процедурні кабінети, тренажерний зал, басейн, каток і навіть тир, де можна скинути накопичене роздратування. Скаженим попитом користуються послуги візажистів і яскравий макіяж, як у моделей на обкладинках. Однак удосконалювати зовнішність за допомогою пластики еміратка не стане. Тілу не можна робити боляче, в судний день кожна його частина буде доповідати, як ви з нею поводилися. Так говориться в Корані. А ось про шопінг ні слова. Тому непідготовлена ​​людина від вмісту моллів приходить в легке замішання. Тут і брендовий одяг, і взуття, і косметика, і хна для малювання візерунків на руках, і сурма для підводки очей, і перли, і золото, і корали. І ціни на все це набагато гуманніші, ніж в Дубаї.

Посміхайтеся, ви в Шарджі
“Усміхнений емірат” називають Шарджу мандрівники. Квіткові клумби, розкидані по всьому місту, пальмові алеї і прохолодні тінисті парки немов осявають місто посмішками, надаючи йому святковий настрій. Діти душі не чаять в Аль-Джазірі, де знайшлося місце атракціонам, басейну і невеликому зоопарку. А еміратці душі не чаять в дітях і з усіх сил намагаються зробити їх відпочинок по-справжньому щасливим. Місто усіяне ігровими майданчиками. По суботах в музеях юним гостям влаштовують безкоштовні семінари, а влітку надають квиток на літак або путівку на проживання в готелі. Тут не прийнято ділити дітей на своїх і чужих. Коли вечоріє, туристи упереміш з місцевими жителями і виводками дітлахів поспішають в район Аль-Касба. Коли б ви сюди не прийшли, застанете фестиваль або виставку. Будете вивчати вміст магазинів, ласувати в ресторанах, дивитися шоу фонтанів і милуватися містом з прохолодною кабіни “Ока еміратів”. З шістдесятиметрової висоти колеса огляду видно навіть вогні Дубая.

Культурна столиця
Ісламський світ визнав Шарджу своєї культурною столицею за дбайливе ставлення до історичної спадщини, три тисячі культурних подій в рік і 17 музеїв. Багато в чому завдяки старанням шейха, який має 15 наукових ступенів і є особистістю творчою і неординарною. У Еміратів немає давньої історії, але на території Шарджі цивілізація процвітала 5 тисяч років тому. Я не очікувала побачити історичні свідчення, що підтверджують даний факт, поки не побувала в Археологічному музеї та Музеї ісламської цивілізації. А в Музеї мореплавства зрозуміла, як прості ловці перлів примудрилися відразу перетворитися в найбагатших людей у ​​світі. Ви хотіли дізнатися рецепт? Трохи нафти і море працьовитості. Еміратці пишаються храмами мистецтва, науки і природи, а особливо гігантським акваріумом, де зібрані всі мешканці Перської затоки, і “Дезерт-парком”. По суті це заповідник, в якому гієни, зебри, бабуїни, леопарди живуть у природних умовах. А відвідувачі спостерігають за ними через скляні стіни прохолодного приміщення.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Подорож в Арабські Емірати