Місця для відпочинку в Тайланді? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Тайці щасливі, навіть не маючи копійки в кишені. Їм чужі амбіції, жадібність і агресія, вони завжди усміхнені, добрі й сентиментальні. І ви неодмінно підхопите “вірус” тайського щастя, якщо правильно розпорядитеся своїм маршрутом.

Куди ж варто податися на пошук позитивних емоцій для тіла і душі? З Бангкока – у джунглі провінції Кхорат, а звідти на luxury-курорт Крабі. Доторкнувшись до багатої культури, духовності і життя простого тайського люду, ви просочитеся енергією доброти і чудово відпочинете. І навчитеся цінувати життя незалежно від зовнішніх факторів. А крім того …

Знайдете свого Будду
Для добропорядного тайця важлива не стільки дата народження, скільки день тижня, в який він з’явився на світ. Кожному відповідає певна статуя Будди, легенда і колір. Яке ж зображення принесе удачу і який одяг слід надіти для залучення цієї примхливої пані? Якщо ви народилися в четвер, вам потрібно зайти в Храм Смарагдового Будди в Бангкоку. Ваш талісман – Будда, що сидить в позі лотоса, і життєрадісний помаранчевий колір в тон чернечої ряси. Народженим у вівторок підійде рожевий, Будда в нірвані і Храм Лежачого Будди. Втім, щоб не збитися з ніг у пошуках особистого покровителя, вам порадять відправитися в обитель Сала-Лой в провінції Кхорат, де зібрані всі статуї відразу. Привітні тайці покажуть потрібну статую, роз’яснять мовою жестів, та ще й розкажуть, як правильно просити про удачу.
Полегшите карму
“Беручи участь у церемонії годування ченців, ти благотворно впливаєш на свою карму”, – істина, яку таєць засвоює з молоком матері. І всіляко прагне покращити її добрими справами, помислами і, зрозуміло, частуваннями наближених до Будди людей. У готель De Bua Valley Resort, де ми зупинилися, ченці прийшли на світанку і терпляче чекали, коли ми, нарешті, прокинемся. Столи ломилися від їжі в красивих плетених кошиках, про які заздалегідь подбали господарі. До речі, стояти біля плити зовсім необов’язково – на ринку можна купити готовий набір, куди входить рис, дві гарячих страви, фрукти і неодмінно квіти. Існують три правила церемонії: страви мають бути спеціально приготованими, свіжими і спожитими до полудня. Вишикувавшись в шеренгу люди в помаранчевому брали частування в металеві чаші, благословляючи дающих.

Поживете на лоні джунглів
Якби не пальми, заповідник Кхао Яй я б прийняла за Карпати. Невисокі гори, що потонули в джунглях і вологому тумані, дійсно нагадують знайомі пейзажі. Головна принадність безкрайніх зелених миль – заходи сонця, коли на тлі вогняного неба тремтять мільйони кажанів. Якщо пощастить, серед буйної зелені можна розгледіти живність: мавп, оленів і леопардів. А ще слонів – символів нації, релігії і короля. Їм присвячено цілий сегмент розваг, від катань верхи до шоу в готелях. Втім, для тайців слони звичні, а тому нудні. Зате корови, ковбої і молочна ферма Чокчай – сама що ні на є екзотика. Сільський туризм в джунглях на піку моди. Пити парне молоко серед тайських лісів і полів, готувати морозиво і фліртувати з сіамськими ковбоями в десяти кроках від міні-зоопарку, де мешкають тигри. Погодьтеся, це виклик усім звичним шаблонам!

Підзарядитися енергією води
Почувши, що я прямую в провінцію Крабі, тайці схвально заскрекотали язиками. На цьому luxury-курорті збереглися незаймані джунглі, озера, гарячі джерела в горах. І острови з прозорою водою і білим піском, як у фільмі “Блакитна лагуна”. Перший, Пі-Пі-Дон, схожий на  метелика, на якому знайшлося місце і бунгало, і ресторанам, і дискотекам, та інші курортні інфраструктурі. Другий, Пі-Пі-Ле, безлюдний і ще більш привабливий. Його тишу зрідка порушують трудівники голлівудських пагорбів, закохані, усамітнюються на захованих в скелях пляжах, дайвери і місцеві добувачі блакитних крабів і ласточкиних гнізд. Сірими тінями ковзають вони серед каменів, щоб в ресторані примхливий турист міг насолодитися рідкісними делікатесами. Але щоб не перетворитися з гурмана в винищувача зникаючих видів, краще замовити лобстерів. Найсмачніших на узбережжі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Місця для відпочинку в Тайланді?