Як доглядати за чоловічим костюмом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ці прості правила допоможуть надовго зберегти красивий і доглянутий вигляд твого ділового костюма.

1. Для початку, виділи костюму достатньо місця в шафі і перш ніж його повісити, звільни всі кишені і зніми ремінь з штанів. Бажано також пройтися по костюму м’якою щіткою для одягу, звертаючи особливу увагу на краї штанів. Штани чисти тільки з виворітного боку.

2. Після чищення його слід деякий час провітрити, а якщо костюм пом’явся, залишити ненадовго в пропарені ванній – вологість допоможе зберегти еластичність волокон шерсті.

3. Для кращого зберігання використовуй широкі вішалки, що заповнюють всю ширину плечей. Штани підвішуй за нижній край на спеціальну вішалку для штанів.

4. Гладити штани слід через вологу марлю або будь-яку бавовняну тканину. Так вироби не будуть блищати, зберігаючи свій колишній вигляд. При необхідності зробіть ідеальні стрілки, вигладжуючи їх вручну, а краще використовуючи брючний прес – спеціальне пристосування для прасування, яке також виконує функцію вішалки.

5. Забезпечуй костюму регулярний відпочинок. В ідеалі, краще носити його раз у 3-4 дні.

6. Сезонні костюми зберігай у спеціальних тканинних або синтетичних чохлах, додаючи в них захисні засоби від молі. А щоб піджаки не втрачали свою форму, можна заповнити рукави зім’ятим тонким папером.

7. Навіть найякісніші вироби іноді необхідно ретельно прасувати. Для цього потрібно використовувати спеціальні тефлонові насадки. І останнє: раз у сезон здавай костюм у хімчистку, особливо в тому випадку, якщо збираєшся заховати його в шафі надовго.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як доглядати за чоловічим костюмом?