Як вибрати чоловічі парфуми? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вирішив добре пахнути? Mи зясували, на що варто звертати увагу при виборі духів.

Натуральний запах чоловічого тіла, може, і привертає деяких жінок, але більшості все ж приємніше, якщо від тебе виходить вишуканий аромат одеколону.

Склад

Під цим словом виробник парфумів має на увазі елементи, які в сукупності створюють певний аромат (наприклад, говорять «нотка бергамоту»). Від вибору складових і їх пропорції в кінцевому підсумку залежить, що вловлює наш нюх.

Кращі парфуми від дешевих підробок відрізняє якраз ретельно підібраний склад інгредієнтів, доступ до яких є далеко не в кожного виробника.

На жаль, тобі як споживачеві буде складно визначити склад одеколону без спеціального приладу. Звичайно, на коробці можуть вказати ті або інші інгредієнти, але ці описи пишуть маркетологи, а не люди, які брали участь у їх підборі.

Тому завжди ставитеся до того, що пишуть рекламники, зі здоровою часткою скептицизму.

Рік випуску

Парфуми, як і вина, можуть мати різний «букет», в залежності від року випуску. Причини теж схожі, особливо якщо використовуються натуральні речовини: в 2011 році духи з ноткою лаванди можуть мати більш різкий запах, ніж у 2012-му. Грає роль якість «врожаю».

Крім цього, потрібно враховувати вплив моди, в одежні індустрії. Приміром, у 80 – роках популярністю користувалися агресивні і «сухі» аромати, в 90-х – солодкі.

Бренд

Провідні виробники зазвичай утримують чітку лінію в еволюції свого продукту. Наприклад, всі парфумерні вироби Prada мають якийсь загальний елемент, тобто, схожі один на одного. Якщо ти використовував одеколон Prada не один рік, а потім вирішив спробувати щось нове, але будь-які інші духи цього бренду повинні припасти тобі до смаку.

Є ще поняття Eau de Toilette (туалетна вода), які від звичайних духів відрізняє не стільки аромат, скільки нетривалий ефект (в середньому, від 4 до 8 годин).

Крепкість

Від цього параметра залежить, наскільки далеко поширюється аромат. Сильний одеколон можна почути за кілька кроків, слабкий – при безпосередньому контакті.

Тут все залежить від особистих переваг. Головне, не перестарайся з дозою.

Класифікація

Всі парфумерні вироби можна розділити на кілька груп, хоча в деяких випадках класифікація дуже умовна. Самі виробники нерідко розділяють свою продукцію на сімейства. Про це краще всього проконсультуватися з продавцем.

Ціна

Пам’ятай про те, що чим більше ти готовий викласти за духи, тим вимогливішим потрібно бути. Грубо кажучи, одеколон за $ 300 повинен мати в 10 разів більше чеснот, ніж за $ 30.

Звичайно, бувають і винятки. З року в рік якісь компанії вдається вивести формулу, яка за якістю перевершує більш дорогі аналоги. Такий продукт швидко стає хітом, дізнатися про нього можна на профільних форумах, якщо у тебе є час там сидіти.

З іншого боку, не потрібно вестися на те, що найдорожчі парфуми – найкращі. Завжди порівнюй аромати, читай рейтинги.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати чоловічі парфуми?