Як побороти грибок стопи? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Відчув настирливий свербіж на ступнях і між пальцями? Радимо негайно вжити заходів щодо усунення інфекції. Адже грибок на ногах – це ж огидно і неприємно!
1. Позбудься закритого взуття

Звичайно, в холодну погоду без закритих черевиків не обійтися – вони рятують від дощу і снігу. Але влітку таке взуття викликає пітливість, яка якраз і провокує появу інфекції. Щоб запобігти грибку стопи, особливу увагу приділи вибору кросівок для занять спортом. Вони повинні добре провітрюватися і «дихати».

2. Мий ноги

Це – перше правило гігієни. Адже на брудних і вологих ногах розмножується ще більше бактерій. Тому мий їх як можна частіше, після чого насухо витирай чистим махровим рушником.

3. Використовуй протигрибкові засоби

Таких препаратів в аптеці повно – вибирай будь-який. Є водні або спиртові розчини, пасти, мазі, гелі, присипки, пудри, дезодоранти і т. д. Серед найвідоміших лікувальних засобів можеш вибрати антифунгін, Канестен, Канізон, мікосептин або міконазол. Втирати їх потрібно в вимиті, насухо витерті ноги кілька разів в день.

4. Звернись до народних засобів

У народі знають толк в лікуванні найпоширеніших захворювань, як наприклад грибок. Спробуй додати в теплу воду йод, оцет або сіль і помісти ноги в отриманий розчин. До речі, як би добре не було твоїм ступням від занурення в холодну воду, врахуй, що при низьких температурах грибок розвивається ще швидше.

5. Зміцнюй імунітет

Якщо грибок не піддається лікуванню, то, можливо, вся справа в ослабленому імунітеті. Для підтримки здоров’я ти знайдеш в аптеці безліч вітамінів і імуномодуляторів, які зміцнять організм і його здатність боротися з інфекційними захворюваннями.

6. Не ігноруй

Май на увазі: грибок не пройде сам по собі. Він буде з’являтися знову і знову або ж розвиватися і захоплювати більше частин твого тіла. Саме тому починати боротися з грибком потрібно при перших же симптомах.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як побороти грибок стопи?