Від пива не росте живіт? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Сформована думка про те, що від пива росте живіт – невірна, так стверджують деякі вчені.

Доктор Кетрін О’Салліван, дієтолог, повідомила, що немає переконливих наукових доказів на підтримку теорії, що пиво є причиною збільшення ваги.

Швидше, це наслідок великої кількості вживаних калорій, а не конкретно даного напою.

Насправді Кетрін О’Салліван стверджує, що пиво має досить таки низьку калорійність, порівняно з іншими алкогольними напоями та повсякденними продуктами харчування, такими як банан, пачка чіпсів або капучіно.

«Вживання пива не провокує виникнення” пивного живота “, точно так само як і збільшення ваги», – додала О’Салліван.

Однак, незважаючи на те, що пиво не шкодить фігурі, від вживання його є безліч негативних наслідків. Нижче наведені – деякі з них.

Серце

Найгірше вживання пива впливає саме на серце, а не нирки, як прийнято вважати. При регулярному і рясному вживанні пива серце збільшується в розмірі, стає в’ялим і починає гірше справлятися зі своєю основною функцією – перекачуванням крові.

Також це призводить до гіпертонії, в результаті чого істотно збільшується ризик ішемічної хвороби та серцевої недостатності.

Нирки

Пиво впливає на нирки, порушуючи кислотно-лужний баланс організму, в результаті чого нирки починають працювати інтенсивніше. Пристрасть до хмільного напою згодом чревата зменшенням ниркових судин і крововиливом в нирки.

Шлунок

Пиво приносить колосальну шкоду шлунку, оскільки воно є продуктом бродіння. Воно роз’їдає слизову оболонку, змушуючи шлунок виробляти велику кількість шлункового соку, що, в свою чергу, призводить до ускладнень і болів в животі.

Печінка

Ти напевно знаєш, що надмірне вживання алкоголю призводить до збільшення розмірів печінки. Це стосується і пива. Незважаючи на те, що пиво не є міцним напоєм, воно так само може привести до цирозу і гепатиту.

Так що, виправдовувати свою пристрасть до пива тим, що воно не шкодить твоїй фігурі Не вийде.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Від пива не росте живіт?