Як зустрічатися з бізнес-леді? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Найважче завести відносини з «бізнесвумен». Тобі теж так здається? Нижче перераховані деякі речі, які ти повинен знати, якщо розраховуєш на дружбу з кар’єристкою.

 1. Обери найкраще місце в барі

Нове дослідження показало, що 44% жінок, захоплених роботою, вважають ідеальним побаченням зустріч у затишному барі за коктейлем. Не варто вибирати дуже гучне або занадто тихе кафе. Спробуй відшукати таке місце, в якому вам буде чудово чутно один одного, але, в той же час, між вами буде певна дистанція

Варто уникати місць з високими барними стільцями. Краще підшукати куточок з м’якими пуфами.

«Оскільки у тебе не так вже багато часу, використовуй його з розумом. Ти повинен довести, що гідний побачення у наступну п’ятницю », – радить Логін Севою, глава коучинг групи для чоловіків.

2. Говори про роботу

45% жінок з радістю готові обговорити питання бізнесу, так що не соромся робити те ж саме. І навіть якщо вона почне скаржитися на роботу і розповідати про свої проблеми, не варто перебивати. Уважно вислухай і вияви інтерес.

«Найкорисніше, що ти можеш зробити для успішної жінки – вислухати її проблеми на роботі. Вона може придумати вирішення виникнувших конфліктів, просто поговоривши з тобою. А це безцінно », – стверджує Марсія Рейнольдс.

3. Вияви свої знання в цікавій їй сфері

«Уважно вслухайся в те, що вона говорить, щоб зрозуміти, в якій сфері їй необхідна допомога», – повідомляє психотерапевт Тіна Тессін.

Вона скаржиться на погану роботу ноутбука? Порадь їй хороший антивірус! Вона оцінить твій розум і прагнення допомогти.

4. Візьми до уваги графік її роботи

Дізнайся, в які дні вона працює, а в які – вільна. Уникай ситуацій, коли їй доведеться, відчуваючи провину, вибирати між тобою та підготовкою до роботи.

«Надай їй час, щоб відпочити після роботи. Тільки так вона зможе бути повністю з тобою, і залишити думки про роботу на потім », – радить психолог Джозеф Цілона.

5. Стався до неї як до жінки, а не до начальника

Їй вистачає чоловіків, які вважають її своїм шефом і невпинно говорять з нею про роботу.

Не намагайся потрапити в категорію чоловіків, з якими вона змушена контактувати весь день.

Покажи, що ти можеш задовольнити її потреби, не пов’язані з кар’єрою і бізнесом.

«Робота не зігріє її вночі. Їй необхідно знати, що ти зможеш дати їй те, чого вона не може досягти поодинці », – стверджує психоаналітик Патті Стангер.

6. Не приймай все близько до серця

Не приймай близько до серця, якщо вона скасує зустріч через роботу. Адже вона це робить без злого наміру.

Стався до подібних речей поблажливо. Головне в такому випадку пам’ятати, що вона й сама не рада обставинам, що склалися, і обов’язково спробує надолужити свою провину.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зустрічатися з бізнес-леді?