Якими мають бути друзі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Австралійські психологи дізналися, чим потрібно керуватися при виборі надійного дружнього плеча – а, вірніше, цілих шести.

Ще колись придумали чудову у своїй універсальності формулу – «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти». Сучасне життя тільки підтверджує її справедливість.
Ну а вчені визначають, за допомогою яких саме друзів сучасний чоловік може змінювати себе і своє життя на краще. Наприклад, психологи з The Positivity Institute (Сідней, Австралія) пропонують як мінімум шість конструктивних типів.

1. Він легкий на підйом

Ти багато працюєш і у тебе залишається мало вільного часу для самовдосконалення? Придивися до приятеля, який легко змінює плани, завжди сповнений ентузіазму і ніколи не сумує, зіткнувшись з чимось новим. Швидше за все, саме такий хлопець тобі і потрібен у друзі.

2. Він крутіший за тебе

Якщо хочеш бути завжди «в струмені», знайди собі друга, який буде твоїм провідником у світі «крутизни». Він збагатить твоє життя і допоможе, не загрузнувши в нудній повсякденності, завжди тримати руку на пульсі цікавого і різноманітного життя.

3. Він може бути тобі прикладом

Чоловік, який склався професійно, фінансово, соціально, завжди викликає бажання бути на нього схожим. Якщо у тебе ще є до чого прагнути, то така людина може стати тобі хорошим другом. Але тільки переконайтеся, що його спроможність – не показуха, а об’єктивна реальність.

4. Він не знайомий з іншими твоїми друзями

Часом така людина може бути на зразок рятувального кола. Залишаючись поза твоїм традиційним приятельським колом, він може подивитися на тебе і твоє життя як би з боку. Тому він здатний бути більш чесним та об’єктивним по відношенню до тебе. А хіба не цього ти хочеш від свого друга?

5. Він краще тебе знає твої сильні і слабкі сторони

Як правило, таким може бути людина, яка знає тебе дуже давно, наприклад, зі шкільної лавки. З таким другом ти будеш почувати себе абсолютно спокійно і природно, адже тобі не треба буде прикидатися, напялюючи на себе маску уявного успіху.

6. Він може бути жорстоким у своїй правдивості

Справжній мужик завжди витримає правду, сказану йому прямо в обличчя, якою б незручною і жорстокою вона не була. А якщо визнати, що зовні небажані одкровення стоять у сто разів дорожче, ніж брехливі лестощі, то треба визнати, що ціни такого друга просто немає.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Якими мають бути друзі?