Зимовий відпочинок на термальних джерелах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З метою оздоровлення ми радимо в самий розпал холодів махнути на термальні води. Кращий рецепт молодості і здоров’я – контраст температур.

Італія
Художники епохи Відродження їздили в крихітне тосканське село Баньо Віньона за натхненням. Але можливо, секрет цих місць криється не тільки в дивно красивих пейзажах, але і в спа-курорті Adler Thermae Spa & Relax Resort, де відпочинок поєднується з різноманітними цілющими ваннами, масажами і індійськими практиками. Давно доведено: енергетика місця впливає на самопочуття людини. А якщо до цього підключити ще і досвід західної і східної медицини, результат вийде просто фантастичним.

Угорщина
Будапешт буквально стоїть на воді. І справа тут не стільки в бурхливих водах норовливого Дунаю, скільки в підземних галереях з цілющими джерелами. Розхитані нерви, занепад сил, болі в м’язах, серці і, звісно, в душі – все вилікує-зцілить тепла будапештська водичка самих знаменитих купалень – Сечені, Гіллерта і Рудаш. До речі, частенько в цих купальнях організовують нічні вечірки.

Австрія
З першого погляду європейський курорт Рогнер в австрійському містечку Бад-Блумау нагадує декорацію до фільму в стилі фентезі. Це одне з архітектурних дивацтв знаменитого австрійського архітектора Фріденсрайха Хундертвассера, і воно дійсно надає чарівну дію на нервову систему. Для оздоровлення курортникам показані тривалі прогулянки по геомагнітних зонах і стежках друїдів. Але найголовніше – звичайно ж, термальні води: ніжна загальнозміцнююча вода «Мельхіор» і більш насичена «вулкані».

Швейцарія
Джерела Лейкербада цінували ще громадяни Римської імперії. І не випадковий: чергування гарячої води і крижаного холоду гір з тих пір стали популярним рецептом краси. Якщо у вас немає проблем з хребтом, диханням або серцево-судинною системою, грамотні лікарі призначать вам загальнозміцнюючі процедури. Крім того, Лейкербад славиться як сімейний курорт: до послуг маленьких курортників надані лижні школи і всілякі розваги. А поки діти при ділі, батьки можуть зі спокійною совістю насолоджуватися крижаним шампанським в термальній воді.

Німеччина
Німецький курорт Бад-Нойенар-Арвайлер місцеві жителі вже давно охрестили столицею червоного вина. Його лікувальні властивості в нормалізації обміну речовин довели ще древні греки. На допомогу улюбленого напою еллінів – цілюща вода з джерела Аполлінаріс. У громадських купальнях Ahr Thermen можна мокнути хоч до одинадцятої вечора, вам ніхто й слова не скаже. Тим більше температура мінеральної води для тіла найсприятливіша – приблизно 37 ° С. До речі, знаменитий містик і художник Микола Реріх був настільки зачарований красою тутешніх місць, що відпочивав тут кілька років поспіль.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Зимовий відпочинок на термальних джерелах?