Чому появляється сивина? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

За статистикою у більшості чоловіків у віці 25-27 років з’являється перша сивина. З чим це пов’язано? Давайте з’ясуємо.

1. Спадковість. Учені знайшли ген сивини, який передається людині від батьків. Тому, як правило, сивина з’являється у чоловіка в тому віці, в якому вона з’явилася в його батька.

2. Стрес. Переживання під час перегляду фільму жахів, хвилювання за родичів, сварка з близькою людиною, проблеми на роботі – порушити роботу організму може будь-який стрес. Адже він витрачає запаси вітаміну В, що сприяє освітленню волосся.

3. Нестача вітамінів. Здоров’я і краса волосся залежить від кількості поживних речовин, які надходять до них. Якщо шевелюрі не вистачає вітамінів, у волосяних фолікулах перестає утворюватися меланін, який відповідає за яскраве забарвлення.

4. Порушення роботи щитовидної залози. При такому захворюванні організм не виробляє ту кількість гормонів, яка необхідна для його нормального функціонування. Це призводить до погіршення стану шкіри, нігтів і, звичайно ж, волосся.

5. Куріння. Пару років тому вчені з Університету Цюріха прийшли до висновку, що нікотин руйнує волосяні фолікули і погіршує кровообіг. В результаті волосся втрачає колір, стає тьмяним і навіть сивим.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому появляється сивина?