Як купляти білизну дівчині на подарунок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Попереду День Валентина – на це свято одягни свою дівчину так, щоб їй захотілося роздягатися повільніше.

День святого Валентина! Ти зробив замовлення на двох в ресторані, по дорозі з роботи ти купив коханій дівчині червоні троянди. Стривай, невже ти забув купити ще одну важливу річ для подарунка – стильну жіночу білизну?

Але перш ніж різко розвертатися і бігти в дамський магазин, дізнайся чотири правила, якими варто керуватися чоловікам у такі делікатні справі.

Правило 1. Відмовся від екіпіровки медсестри

Чи не найбільшою помилкою чоловіків, що купують білизну для своїх жінок, є їх бажання одягнути свою другу половину в білизну, що їм самим здається дуже стильною і сексуальною. Тому-то й трапляються такі казуси, як покупка білизни в стилі набридлої медсестри в ліжку. Швидше за все, дівчина (і це в кращому випадку!) Посміхнеться, скаже «спасибі» – і покладе подарунок в найдальший ящик свого комода. І більше ти цієї білизни на ній не побачиш. І добре, якщо більше не побачиш тільки цю білизну!

Правило 2. Почни з простого
Якщо у твоєї дівчини немає великого ящика, битком набитого самою різною білизною, не соромся – почни з чогось менш складного і більш зрозумілого твоєму чоловічому розуму. Наприклад, купи кокетливу сорочку або грайливу дамську піжаму з короткою широкою нічною сорочкою і трусиками. До речі, сорочка дуже добре і красиво спадає з її оголених плечей.

Правило 3. Тримайся подалі від деяких квітів
Експерти радять купувати білизну багатою і насиченою колірною гамою, можливо, з чорним мереживом. Краще уникнути тілесних забарвлень або рожевого кольору. Якщо вона трохи соромиться, не треба купувати напівпрозору спідню білизну. Навпаки, якщо дівчина часто залишається будинку в білизні, їй краще підійде темне і однотонне.

Правило 4. Зазирни в її шафу з білизною
Взагалі дане правило цілком могло б бути і першим. Втім, не це важливо. Якщо у тебе є доступ в шафу з її білизною, обов’язково скористайся такою можливістю, щоб визначитися з розмірами. Ще краще, якщо тобі вдасться непомітно взяти що-небудь з її білизни в магазин – для зразка. І купуй все згідно її розміром, маючи на увазі при цьому, що білизна може бути зроблена з неростягуючої тканини. Цей фактор необхідно обов’язково враховувати.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як купляти білизну дівчині на подарунок?