Як знайомитися в інтернеті? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У століття нових технологій ніхто не залишає телефон з адресою – а тільки електронну пошту: як привабити дівчину через інтернет?

Де знайти дівчину, а головне – коли, якщо більшу частину доби ти проводиш в офісі або просто перед комп’ютером? Правильно, в інтернеті.

Можу посперечатися, що купу робочого часу ти вбиваєш на серфінг по Ютубі, контактам і Фейсбукові. Так чому ж не проводити його з користю? Загалом, шукай дівчат. До того ж, знайомство в інтернеті стане відмінним виходом і у випадку, якщо ти ще відчуваєш дискомфорт знайомства з дівчатами в реалі.
Отже, освоюємо сайти знайомств. Пропонуємо тобі десятку корисних порад, як «вести» себе у віртуальному просторі для успішних знайомств.

1. Завантажуй виключно свої фотки. Вибирай найвдаліші, однак, пам’ятай: без фанатизму! Твої фотки не повинні особливо відрізнятися від того, як ти виглядаєш в реальному житті. Коротше, не захоплюйся фотошопом та іншими програмами-рятувальниками зовнішності. Дівчатам подобаються природні фото.

2. Графу “Про себе” заповнюй теж без фанатизму, потік свідомості дівчатам ні до чого. Загалом, чим менше тексту, тим краще.

3. Будь максимально чесним, коли заповнюєш свій аккаунт. Не вигадуй собі «мегаобразів», цим ти нікого не здивуєш.
 4. Забудь про шаблони знайомств в мережі. Відходь від банальщини, вияви запал, фантазію. І, запам’ятай, ніколи не починай знайомства з таких слів, як: «привєтік» або «давай знайомитися?». Це приводить багатьох дівчат в ступор.

5. Не полінуйся вивчити інформацію про цікаві для тебе особистості: дізнайся, чим захоплюється дівчина, що любить робити на дозвіллі, як позиціонує себе на фотках. Це теж дуже важливо.

6. Всяка дівчина любить увагу до себе і індивідуальний підхід. Поцікався її справами, планами, поглядами на якісь речі. Зроби комплімент, наприклад, який вона цікавий і нестандартний співрозмовник. Однак, пам’ятай: все повинно виглядати природно!

7. До речі, про компліменти. Пиши дівчині компліменти, став смайли, лайки та інші емоційні «елементи». Дівчатам це завжди приємно, і за статистикою, на компліменти вони відповідають в 7 разів частіше. Однак не перегинай палицю, і не плутай комплімент з відкритими лестощами. Це зайве, та й виглядає вже дуже неправдоподібно.

8. На сайтах знайомств є відмінна функція «підняти свою анкету в пошуку», тобто попадатися на очі у набагато більшої кількості користувачів. Ось побачиш, дівчата самі стануть писати тобі.

9. Ще одне корисне правило – VIP-аккаунт. Цей привілей допоможе тобі вигідно виділитися серед натовпу хлопців. Ну і плюс – це купа додаткових прикольних функцій різні бонуси, розширений пошук, доступ до прихованих сторіночок, і так далі.

10. Знайомство в інтернеті має і головний секрет – потрібно бути цікавим співрозмовником. Розмовляйте з дівчиною на самі різні теми, обмінюйтеся думками, поглядами, цікавтеся її справами, будьте ввічливим і доброзичливим. Зауваж: це не залежить від твоїх «поглядів» на дівчину, навіть якщо тебе цікавлять виключно статеві стосунки. На сайтах знайомств і так вистачає маніяків. Так що сходу не відлякує дівчат непристойними пропозиціями, будь джентльменом.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як знайомитися в інтернеті?