Як підійти до дівчини? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як підійти до дівчини? Відповідь на це питання дуже і дуже проста.

Щоб підійти до дівчини, не потрібно нічого винаходити – потрібно просто підійти.

Існує правило трьох секунд. Це правило говорить: як тільки ти побачив вподобану тобі дівчину, у тебе є три секунди, щоб до неї підійти. Якщо дівчина знаходиться від тебе на відстані, ти не встигнеш до неї підійти за такий короткий проміжок часу. Якщо протягом 3х секунд ти не вчинив жодних дій, у тебе може включитися внутрішній діалог (твої всілякі відмазки, чому до неї не варто підходити).

А це вже не є добре. Але навіть якщо вже пройшло багато часу і ти все ще думаєш, підходити чи ні – підходь!

Як саме підходити

У нас у всіх є своя зона комфорту. Ззаду це два метри, попереду це метр, збоку це сантиметрів 10-15, відстань витягнутої долоні.

Підходити варто повільно, збоку і на півкроку вперед. Не треба настрибує на дівчину з криками «привіт, а ось і я»! Залиш це все для інших.

Коли підходиш, посміхайся, випромінюють позитив, дивися в очі, витягни руки з кишень і найголовніше будь собою.

Будь природним

Не треба нічого придумувати або говорити завчені фрази – це все не працює. Перевірено не практиці. Дівчата чудово розрізняють фальш. Про те, що говорити і як говорити, ми розглянемо трішки пізніше. Ця тема заслуговує окремої статті.

Будь впевнений у собі: дівчата за кілометр відчувають невпевнених хлопців. Тому навіть коли ти просто йдеш до неї, твоя хода повинна виглядати впевненою, ти повинен їй відразу показати що ти знаєш, чого хочеш і знаєш, як цього домогтися.

І пам’ятай: найгірший підхід, кращого всякого класного і крутого «не підходу», адже ти ніколи не знаєш, чим це все може для вас закінчитися. Тільки коли тобі страшно, і ти робиш те, що тобі страшно, ти виходиш за рамки свого комфорту, а значить розвиваєшся!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підійти до дівчини?