Як вибрати гель для волосся? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З загадкового желе, що перетворює волосся у жирні завитки, гель для волосся перетворився на незамінний засіб для укладання, яким користується більшість чоловіків на планеті. Незважаючи на його популярність, деякі хлопці досі не знають, що це і як ним користуватися.

Склад – Гель для волосся створений на водній основі. Щоб засіб не входив у волосся і покривав їх фіксуючою плівкою, до складу додають спеціальний сополімер – PVP / VA. Також для виробництва використовують карбомер (загусник), триетаноламін (регулятор лужно-кислотного балансу), гліцерин (для зволоження волосся і шкіри голови), консерванти та харчові барвники. В цілому, ці речовини не шкодять волоссю, але можуть закупорювати пори голови, що призводить до її сальності.

Еволюція – Першим засобом для стайлінгу був гель. Він з’явився раніше, ніж лак для волосся або мус для укладання, а саме близько 2 000 років тому. У стародавні часи в якості фіксатора зачіски використовували послід, жир і навіть смолу. Можеш уявити собі, як виглядала шевелюра після застосування такого засобу. Гелі для волосся нового покоління не залишають після себе неприємний липкий наліт і не приносять шкоди здоров’ю людини.

Види – Гелі для волосся класифікують в залежності від ступеня фіксації зачіски. Вони можуть бути безбарвними або ж пофарбованими в рожевий, блакитний, фіолетовий або салатовий колір. Також ці засоби володіють різними властивостями: зволожуючі, додають блиск, обсяг, гладкість або текстуру.

Застосування – За допомогою гелю можна створити як пишну, так і гладку зачіску – це залежить від способу його нанесення. Щоб зробити укладку більш пишною, краплю гелю розтирають в долонях і наносять на вологе волосся, потім висушують феном. Для згладжування окремих пасм або моделювання зачіски гель наноситься на сухе волосся.

Користь – Сучасні гелі випускаються без додавання спирту, який сушить волосся і робить їх ламкими. Крім того, на сьогоднішній день, у продажу представлені засоби з провітамінами або вітамінами В5, А і Е, що живлять волосся і шкіру голови. Для оздоровлення та догляду за пошкодженою шевелюрою в гель часто додають корисні олії: оливкову, реп’яхову, пальмову, кукурудзяну, жожоба.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати гель для волосся?