Як повернути дівчину? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо ти розлучився з подружкою, не сумуй: при бажанні все можна виправити, повернувши її.

Поклавши руку на серце, кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, як повернути дівчину. Але чи кожному вдалося це зробити?
Для початку, спокійно сядь і розберися в собі. Напевно, неспроста ви з нею розлучилися, напевно, була якась першопричина. Добре поміркуй: чи потрібно тобі все це зараз повертати? Швидше за все, ти не можеш дати виразну відповідь. А тим часом, ось вже тиждень як вона не намагається тобі дзвонити, писати смс і бігти з вибаченнями.
Твоє чоловіче самолюбство боляче зачепили: «Як так? Ви розлучилися, а вона не страждає? Ти ж весь такий чудовий, а їй все одно? »А раптом у неї з’явився інший? Це вже удар нижче пояса. Ось тут і з’являється дике бажання її відбити, у що б то не стало.

Однак, подумай: чи дійсно тобі потрібно повернути дівчину, чи це просто принцип?

Як би там не було, ніколи не проси, і не благай її повернутися. Не вздумай тиснути на жалість і говорити, що без неї тобі погано. Цим ти показуєш дівчині, що ти – нікчема. А навіщо їй чоловік-ганчірка? Загалом, це стовідсотково програшний варіант.

Витримай пару днів паузи, покажи дівчині, що тобі і без неї живеться спокійно і добре. Цією дією ти її оконфузиш, і вже її ущемлене самолюбство спалахне словами: «Як же так? Я така красива і розумна, залицяльники падають переді мною штабелями, а цьому тепер все одно? А раптом завів собі нову бабу? ». Сила жіночих ревнощів – неймовірна, і вона буде в люті.
Тим часом, акуратно дай зрозуміти їй, що, хоча тобі добре і без неї, ти не проти до неї повернутися. Що в тебе, звичайно, багато прихильниць, але і вона – небайдужа. Однак повторюю: не здумай стелитися перед нею ганчіркою! Будь мужиком!

Потім пропади на пару днів, і не виходь на зв’язок. Нехай помучиться в домислах, де ти і з ким.

З’явися раптово, як і пропав. Набери її по телефону з повідом, що вам потрібно зустрітися. Сам призначаєш день, час і місце вашої зустрічі, і ні в якому разі не говори фраз типу: «Привіт. Не хочеш зустрітися? », Або« Привіт. Ти не проти мене побачити? »І т.п. Такі делікатно-ввічливі звороти недоречні в твоїй ситуації. Говори щось типу типу: «Привіт. Давай зустрінемося завтра на Печерській о 18.00 Тобі зручно? ». в загальному, ставиш її перед фактом.

Відмінно, домовилися. Що далі? Не вздумай відразу ж кидатися на неї з пристрасними обіймами і поцілунками. Ще трохи протримайся в режимі «сніжинка». Дівчата так його люблять! Відплати їй її ж монетою!

Загалом, створюй враження, що ви зустрілися просто поспілкуватися, як старі добрі знайомі. Говори, спілкуйся на нейтральні теми, розповідай як справи, але тримай невелику дистанцію. І ось потім, коли ти помітиш, що крижана кірка в її голосі зникла, вона дивиться на тебе вже без злості, пихи, і ви явно зближуєтеся, можеш її акуратно, але впевнено поцілувати. Після того, як панночка остаточно розтане, можеш розкривати карти – говори, що любиш її, що ти нудьгував весь цей час, і ніякі Ані-Тані-Каті не можуть з нею зрівнятися. А тепер, увага, ключовий факт – ти повинен сказати, що не хочеш нічого повертати, скажи, що ти хочеш почати все заново.

Саме, не повернути, а почати все з нуля! І ось тепер цілуй, обіймай, говори дівчині компліменти. Влаштуй яскравий відпочинок. Загалом, завойовуй свій авторитет з новою силою.

Звичайно, такий шаблон підійде не для кожної дівчини. Кожна панночка індивідуальна, і вимагає унікального підходу. Однак, така «поведінка» тобі може допомогти засвоїти загальну поведінкову модель. Ну а далі – корегуй, як тобі здасться правильним.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як повернути дівчину?