Що робити якщо покинула дівчина? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Якщо тебе кинула дівчина, ти можеш піти в депресію або почати пити. А можеш і вийти з ситуації достойно.

Як це не сумно, але часто трапляється, що пари розходяться. Навіть найміцніші і навіть ті, хто раніше клявся один одному у вічній любові. Далеко не всі намагаються повернути кохану людину, і ще менше тих, кому вдається це зробити.

Отже, тебе кинула дівчина, і ти усвідомлюєш, що шансів на повернення колишніх відносин більше немає. Так, ти прекрасно розумієш, що життя не закінчується. Але що ж все-таки робити, щоб вийти з депресії і повернутися до повноцінного життя? Приготуйся записувати наші хороші поради.

Зникни з її життя

Якщо тебе кинула дівчина, то, їй, в принципі, все одно, як ти далі будеш жити. Не потрібно їй наярювати дзвінками і слізними смс. Взагалі видали її номер і забудь. Легко сказати, але так тобі буде простіше пережити розлуку, а вона, тим часом, може подумати про ваші стосунки. Дуже ймовірно, що незабаром вона занудьгує за минулими хорошим часам і переоцінить ситуацію. А це вже хороший маячок для тебе – з’явиться шанс повернути дівчину.

З очей геть, із серця геть

Прибери з горизонту все, що нагадує про колишню дівчину. На думку психологів, любовні травми потрібно заліковувати так само, як і наркотичну залежність. Не дивно – любов, дійсно, різновид залежності. Тому сховай або викинь всі її і ваші фотографії, подарунки, старайся не бувати в тих місцях і закладах, які можуть навівати тобі про ваш приємно проведенний час.

Не плач в жилетку

Не скаржся своїм близьким людям і, особливо, вашим спільним друзям. Якщо вона дізнається, що ти скаржишся, мучишся, ти станеш для неї нікчемним і слабким, а звідси – ще більша до тебе ненависть. Після твоїх щирих розповідей вона тільки переконається в тому, що поступила правильно, пішовши від тебе. Однак, в спілкуванні з вашими загальними друзями та знайомими, не здумай говорити про колишню подругу нічого поганого, краще взагалі мовчати і не піднімати цю тему.

Не стеж за нею

Ні в якому разі не стеж за дівчиною і не влаштовуй їй перевірки. Хоча б на деякий час залиш її в спокої, дай час на усвідомлення того, що сталося. Якщо у неї ще залишилися до тебе почуття, то вона сама спробує все повернути. Дай їй можливість вирішити.

Не викликай ревнощі, працюючи на публіку

Звичайно, спілкуйся з іншими дівчатами, але краще не фліртуй з ними. Знайомся з панянками, щоб розвіятися, а не насолити колишні. Усе пізнається в порівнянні: може, ти зустрінеш дівчину не гіршу за ту, яка розбила серце, а може бути навіть краще, і ти сам не захочеш до неї повертатися.

Не треба пропонувати їй розлучитися друзями

Любов, якщо вона була, дружбою не плямують. А якщо вона є ще досі, то це буде жорстокий самообман, і буде гірше лише тобі. Якщо ж колишня дівчина тобі просто цікава, як особистість, і вам є, про що поговорити на нейтральні життєві теми, дружити можна. Але не відразу, а через кілька років, коли ти все це переживеш і заспокоїшся. Однак, такі випадки, відверто кажучи, дуже рідкісні.

Не треба йти в депресивний запій

Алкоголь тільки знижує здатність розсудливо мислити. Зате може потягнути тебе на подвиги, щоб знову з’ясувати стосунки з колишньою подругою. До добра це не приведе, ти знову будеш страждати, переживаючи все заново. Візьми себе в руки, не будь ганчіркою!

Альтернативне рішення депресії: спорт

Бігай по ранках або по вечорах, коли на душі буде зовсім не райдужно. Купи велосипед, запишися в тренажерку і в басейн. Доведено: активне фізичне навантаження відмінно підвищує в організмі рівень серотоніну – гормону задоволення, не кажучи вже про відмінну фізичну форму. Що-що, а підкачати тіло для мужика ніколи зайвим не буде!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити якщо покинула дівчина?