Про що говорити з дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Здається, що тема спілкування чоловіка і жінки вже стерта і побита, всім все і так зрозуміло. Проте чому ж все не так просто і ти терпиш невдачу за невдачею.

Ти, напевно, в курсі, що всі дівчата люблять вухами. Саме з цього слід виходити, зав’язуючи спілкування з черговою красунею. Однак тебе знову мучить питання, що саме їй говорити на побаченні?

Як показує наш багаторічний досвід, розмовляти з панянками можна про все без винятку. Без фанатизму, звичайно. Дівчата здатні сприймати будь-яку інформацію. Для них не настільки важливо, ЩО ти говориш, важливіше, ЯК ти це говориш. Якщо будеш розмовляти мляво й понуро, тебе не врятує навіть сама цікава інформація в твоїх устах.

Враховуй, що на початку знайомства краще уникати тем релігії, політики, роботи та поглядів на життя. Ризикуєш тільки потрапити в халепу, зіпсувавши своє ж гарне враження. Та й взагалі – не теми це для першого побачення.

Суто «чоловічу» тематику теж поки що не піднімай. Не треба їй розповідати, на кого ти ставиш в Лізі Чемпіонів, яке любиш пиво, і як круто рубатися в новий Контрстрайк. Це їй, в принципі, не цікаво.

Починай віддалено з загальних тим, плавно переходь на теми музики, мистецтва, дозвілля, відпочинку. Зроби так, щоб вона відчула себе почутою і зрозумілою. В ідеалі – зроби так, щоб ви з нею були на одній розмовні хвилі. Тоді їй буде реально цікаво і те, про що ти говориш, і сама твоя персона.

Розповідай історії

Не лінуйся розповідати різні історії про себе. Прибріхувати або бути чесним – вже особисто твоя справа, головне пам’ятай: у цих історіях ти повинен постати у вигідному світлі. Це можуть бути історії, з яких зрозуміло, що ти популярний серед жінок, тебе слухають товариші, поважають друзі, ти цілеспрямований і не боїшся труднощів.

Однак, врахуй – це не повинні бути відкриті хвастощі, інакше кажучи, понти. Говори про це побіжно, ненав’язливо. Те, що ти класний, дівчина повинна зрозуміти сама, а не за прямими твоїми покажчиками.

Часто міняй теми

Неможливо говорити на одну і ту ж тему нескінченно, навіть на твою улюблену. Незабаром дівчині все це набридне. Продумай, про що ти ще хотів би поговорити. Переходячи на іншу тему, використовуй зв’язку «до речі». Це універсальне слово-перехід, завдяки якому ти починаєш потрібну тобі розмову зовсім ненав’язливо і практично непомітно. Добре відпрацювавши цей маневр, далі зможеш сам диригувати темами для розмови.

А тепер про головні помилки, і про те, як їх уникнути

- Побачення – це не допит

Не переводь ваші діалоги в «анкетний» режим. Це вже не бесіда. Розвивай тему, чіпляючись за кожне резонансне слово. Відмінно, якщо дівчина починає сама задавати питання – це перша ознака її зацікавленості в тобі.

- Судорожне перебирання тем для розмови а-ля «Про що ж ще тебе запитати?»

Нервовий роздум над тим, про що ще можна поговорити з дівчиною, створить тобі жалюгідний вигляд невпевненого лузера. Поводься природно: жартуй, смійся над її жартами. Чіпляйся за них! Розмова повинна «литися» природним чином в душевному, так би мовити, ритмі. Інакше успіху не бачити.

- Спілкування з дівчиною у віртуальному просторі

Якщо ви з дівчиною будете спілкуватися більше в асьці, скайпі і соцмережах, ніж в реальному житті, то комунікацію в реалі буде налагоджувати набагато складніше. Тобі це вже точно не потрібно. Текст – це всього лише мертві букви. Говори з нею! Якщо дівчина пише тобі sms, звичайно ж, відповідай на нього, але після другого її повідомлення не полінуйся і подзвони їй. Звикати до голосу – це теж важливо.

І запам’ятай: мало просто прочитати цю статтю, потрібно діяти!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Про що говорити з дівчиною?