Як зрозуміти жінку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Спілкування з жінками було б блуканням в туманному дворі, повному граблів, якби вони не говорили в подібних ситуаціях одне і те ж.

Жінки не завжди мають на увазі те, що говорять.

Перед тобою культові жіночі фрази. Ми додали до них відповіді, які послужать зміцненню вашого взаєморозуміння. Адже взаєморозуміння – це саме те, чого ми в першу чергу хочемо від жінок. Не рахуючи всього іншого.

 № 1 Ти мене любиш?

Це означає: що ти був негідником і кілька разів пропустив побутові ритуали констатації нашої любові.

Правильна відповідь: «Моя любов до тебе велика, як обсяг Світового океану в порівнянні з пакетиком апельсинового соку!»

Неправильна відповідь: «Я ж тобі вже все сказав на цю тему, коли ми познайомилися, навіщо ти знову питаєш?»

 № 2 Привіт, ти де?

Це значить: «Я вирішила звірити твій графік із запланованим і заодно послухати, чи немає на задньому плані незнайомих жіночих голосів». Мобільний зв’язок змінив наше життя, саме йому ми зобов’язані входженню в побут цього нового виду жіночого вітання.

Правильна відповідь: «Привіт, я заїхав у магазин подивитися подарунки твоїм батькам, а то попереду стільки свят …»

Неправильна відповідь: «А що?»

 № 3 Я не товста?

Це означає: «Терміново розкажи мені, яка я красива». Чоловіча оцінка власної зовнішності грунтується на перші почуті думці і залишається досить стійкою аж до клінічно доведеного спростування. Тобто років до сорока чоловік вважає себе струнким і кучерявим і починає позиціонувати себе товстим і лисим, тільки коли лікуючий лікар чорним по білому запише у карті «ожиріння» і «алопеція». Жіноча самооцінка міняється два-три рази на добу і залежить від регулярних ін’єкцій компліментів.

Правильна відповідь: «Ха-ха-ха! Ти – тростинка, тебе треба примусово відгодовувати, як дистрофіка ».

Неправильна відповідь: «Звичайно, худенькою тебе важко назвати, але загалом і в цілому це не головне».

 № 4 Я так не можу …

Це значить: «Я не буду зараз займатися з тобою сексом». Що зрозуміло і без слів – вона сумно застібається, вид злегка винуватий. Ти залишаєшся в перевозбудженному здивуванні: так – це як? Як саме так вона не може? Відчуваєш себе малорозвиненою хтивою твариною, не здатною зрозуміти тонкі механізми жіночої психології. Насправді значення «Я так не можу» варіюються дуже широко.  Не цього разу, так наступного.

Правильна відповідь: «Я тебе розумію. Просто почуття іноді бувають сильнішими логіки »

Неправильна відповідь: «Нормально! І що мені тепер – ось так і ходити? »

№ 5 Я вагітна!

Це означає: що тобі доведеться приймати дуже важливе рішення. Тому що діти – це кошмар, але прожити життя зовсім без дітей якось нудно. Тепер головне – все влаштувати так, щоб рішення не ухвалили без тебе. І ще: постарайся спочатку відреагувати радісно, просто так, для підвищення рівня світового оптимізму.

Правильна відповідь: «Ух ти, здорово! Нам треба серйозно це обговорити ».

Неправильна відповідь: «Тобі зручно зробити аборт в середу? У мене якраз є дисконтна карта в нашій жіночій консультації ».

 № 6 Ми занадто мало знайомі

Це значить: «Я тебе трохи боюся і взагалі не займаюся сексом на першому (другому) побаченні». Є таке правило. Це ніяк не позначиться на якості ваших подальших відносин, просто доведеться трохи почекати. У тебе ж теж є свої маленькі правила, наприклад не показувати на першому побаченні свою колекцію хлистів і наручників.

Правильна відповідь: «А мені здається, ми знайомі вже тисячу років!»

Неправильна відповідь: «Зараз я сходжу в туалет, повернуся, і це буде вже начебто друге побачення, о’кей?»

 № 7 Купи мені прокладки

Це означає: що ваші стосунки увійшли в фазу довіри й стабільності. Тепер ти можеш дозволити собі часникові грінки, підняте сидіння унітазу і секс в шкарпетках. Вона простить.

Правильна відповідь: «Звичайно, дорога. Тобі які – де намальовані три крапельки або дві? »

Неправильна відповідь: «Може, мені ще до гінеколога замість тебе сходити?»

№ 8 Про що ти думаєш?

Це значить: «Я не впевнена, що я тобі подобаюся, я не впевнена, чи добре я займаюся сексом, я взагалі розгубилася і ні в чому не впевнена. До того ж я боюся, що тепер ти будеш вважати мене жінкою легкої поведінки, а адже я не така. Про що вже заявляла раніше ».

Правильна відповідь: (цілуючи дівчину в відповідне місце): «Про те, що ми це непогано придумали. А тобі як здається? »

Неправильна відповідь: «Зараз би пива! Холодненького … »

№ 9 Тобі треба перевіритися

Це означає: «У мене знайшли дивну хворобу, що передається статевим шляхом. А от хто з нас кого заразив – велике і цікаве питання ». Не переймайся, медицина досягла таких висот, що теоретично побутовим шляхом зараз можна підхопити навіть вагітність. Інкубаційні періоди тривають роками, так що ви обидва можете забезпечити собі алібі. І не дивуйся, якщо в тебе нічого не знайдуть, – у кожного, розумієш, своя мікрофлора. І оберігає наступного разу.

Правильна відповідь: «Я-то, звичайно, перевірюся, але ти все-таки дуже вітряна дівчина для своїх років».

Неправильна відповідь: «Почекай, я тобі все поясню!»

 № 10 Ну і де ти був?

Це означає: що тобі зараз потрібно буде сказати щось дуже і дуже переконливе. Тому що останні дві години вона розпалювала свої ревнощі, зіставляла факти і, може бути, навіть дзвонила твоїм друзям, з якими ти нібито коротав час в барі з непроникними для мобільного зв’язку стінами.

Правильна відповідь: (попередньо прополоскати рот коньяком): «Кохана! «Ювентус» таки вздрючив «Парму» 3:1! Ти рада? От тільки я, здається, посіяв мобільний … »

Неправильна відповідь: «Я що, зобов’язаний звітувати за кожен свій крок?»


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зрозуміти жінку?