Чи варто пити коктейлі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Обмежитися нерозбавленим напоєм – або віддати перевагу коктейлю?

Хороше вино – напій самодостатній. Для того щоб відкрити свою душу цінителю, воно не потребує допомоги інших напоїв. Тим не менш, людина допитлива, так що і вину довелося взяти участь у численних експериментах. Один з них – прагнення пити коктейлі.

Для нас, любителів вина, найцікавіші з цих експериментів – ті, в яких народилися нові змішані напої. Найчастіше роль їх головного компонента випадає на долю ігристих вин – французького шампанського, італійського асти або просекко і іспанської кави.

Два останніх вина в силу своєї легкості і простоти підходять для коктейлів навіть краще, ніж шампанське. Один з найвідоміших коктейлів з ігристим вином – «Белліні». Він складається з італійського ігристого вина просекко з провінції Венето, протертого персика і абрикосового лікеру. Його створив у Венеції Джузеппе Чіпріані – власник знаменитого «Бара Гаррі», який хотів відтворити в напої рожевий колір з полотен великого живописця Відродження.

Для коктейлю використовуються пюре з білих персиків, протерте вручну через ситечко і змішане в шейкері з просекко в співвідношенні 1: 3. Шейкер з льодом, вином і пюре легко струшують і зціджують вміст в келихи так, щоб лід залишився в шейкері. Згодом з’явилися численні варіанти цього коктейлю, в яких використовується цукровий сироп, різні фруктові лікери та фруктові пюре, сік лимона … Головне – щоб коктейль був дуже холодним. Пробуй, цей коктейль того вартий!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи варто пити коктейлі?