Які міфи про жінок не варто ігнорувати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Нещодавно вчені спростували теорію про те, що чоловіки з Марса, а жінки з Венери. Але не варто вважати, що всі міфи настільки безглузді. Є деякі відомості про дівчат, які дійсно не варто випускати з уваги.

1. Їй рідше хочеться займатися сексом, ніж тобі

Ти прагнеш сексу в два рази частіше, ніж дівчина, згідно з дослідженням 2012 року, опублікованому в журналі «Journal of Sex Research»
Чоловіки думають про секс в середньому 19 разів на день, а жінки – всього лише 10. Однак з кожним днем її статевий потяг до тебе зростає, за даними дослідження, опублікованого в «The Journal of Sexual Medicine».

Учені опитали 806 жінок старше 40 років. Їм вдалося виявити, що дами з віком ставали все більш задоволеними своїм сексуальним життям, і майже 70% з них регулярно стали відчувати оргазм.

2. Вона більш емоційна

За своєю суттю, вона не може не бути емоційною. Область мозку, відповідальна за емоції, у неї сильніше функціонує, ніж у тебе. Її емоційні спогади інтенсивні і багаті.

Але якщо ти не плачеш при кожній зручній нагоді, це ще не говорить про те, що ти кам’яний. Раніше вчені довели, що чоловіки гірше за жінок переживають стресові ситуації. Справа в тому, що у жінок краще працює система соціальної підтримки.

3. Вона обожнює шопінг

Можливо. Але варто відзначити, що недавнє дослідження підтвердило, що чоловіки навіть частіше жінок купують різні засоби для догляду за своєю зовнішністю. Також опитування показало, що середньостатистичний хлопець витрачає на 20% більше грошей на незаплановані спонтанні покупки, ніж дівчина.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які міфи про жінок не варто ігнорувати?