Як вирішити проблеми з волоссям? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Стан волосся прямо пов’язаний з нашим харчуванням. Якщо у тебе з’явилися проблеми з шевелюрою, почни вживати правильні продукти.
Жирне волосся
Харчування: Якщо коріння волосся швидко стають сальними, значить, в шкірі голови порушений жировий обмін. Це може бути пов’язано з нестачею вітамінів групи В організмі. Їх ти можеш отримати зі злаків, горіхів, молочних продуктів, яєць і зелені. Також намагайся зволожувати шкіру голови, випиваючи в день не менше 1,5 літра води.

 Сивина
Харчування: Змусити волосся зберегти колір тобі допоможе цинк, мідь, тирозин і антиоксиданти. Ці речовини можна знайти в печінці, горіхах, насінні гарбуза, авокадо, свіжих овочах і фруктах, зеленому чаї. Звичайно, старіння – незворотний процес. Дієта не зможе повністю запобігти появі сивого волосся, але вона дозволить скоротити їх кількість.

Лупа або суха шкіра голови
Харчування: Найчастіше білі пластівці у волоссі свідчать про серйозні порушення в організмі. Це може бути недолік таких важливих мікроелементів, як сірка і мідь. Перша міститься в яєчних жовтках, спаржі, цибулі і часнику, друга – в морепродуктах, огірках і кабачках.

Облисіння
Харчування: Втрата великої кількості волосся може говорити про нестачу вітаміну, А, Е, заліза й сірки. Щоб заповнити його запаси в організмі, їж більше печінки, риби, часнику, червоного м’яса, яєць, абрикосів і моркви. Також зміцнити волосся допоможе білкова дієта: яйця, сухофрукти, м’ясо, риба, горіхи.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вирішити проблеми з волоссям?