Відпочинок в Каліфорнійському трикутнику PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Каліфорнія – це сонце і усміхнені люди, колоритні ковбої і зірки, з якими ви можете зіткнутися прямо біля входу в магазин. Голлівуд, Беверлі-Хіллз, Лос-Анджелес – зачарований каліфорнійський трикутник, з якого не хочеться шукати вихід.

Прогулянка по “Зоряному містечку”
Перше враження від Голлівуду – маленьке містечко однієї пам’ятки: Алеї зірок. Гуляють по ній “всі знайомі обличчя”: Джек Горобець, Супермен, Людина-павук та інші ряджені. Двійники кіногероїв охоче позують для фото і абсолютно не докучають, якщо ви переключаєтеся на пошуки пентаграми з ім’ям свого кумира. “Зіркова дорога” виводить на превеликий розважальний комплекс. Бутіки, сувенірні лавки, оглядовий майданчик з видом на легендарний напис Hollywood. Елвіс Преслі з гітарою зазиває в магазин кінематографічних подарунків. Як не купити статуетку “Оскара” із забавними номінаціями: кращий чоловік, подруга, свекруха?! А потім заглянути в зал по сусідству, де вручають оригінали. На цей раз у залі гастролював Цирк Сонця. Приміщення (до речі, невелике) було перетворено в казковий ліс. Скрипалі і сурмачі окупували балкони, акробати літали в повітрі, виблискуючи паєтками, зі стелі сипалися блискітки …
За один день я перевиконала голлівудську програму-мінімум. Сфотографувала зірку з ім’ям мого улюбленого актора. Взяла автограф у знаменитості (те, що Майкл Джексон виявився підробленим – не в рахунок). Третім пунктом програми значилася екскурсія по Беверлі-Хіллз, де відпочивали від справ трудівники Голлівудських пагорбів. Невеликі стильні дачі потопали в зелені, виряджена в шовку і оксамиті публіка чинно прогулювалася по центру Високої моди – Родео-драйв. Якби за рогу з’явилася Джулія Робертс, я б не здивувалася. Саме тут, біля входу в бутики Armani, Tiffany або Gucci, велика ймовірність зіткнутися з якою-небудь голлівудською знаменитістю, яка вирішила поповнити гардероб модними новинками.

Дари сонячної долини
Одна з незвичайних пам’яток, куди рідко заглядають туристи, – ферма Лейквью в околицях Лос-Анджелеса. Якщо ви захочете навідатися сюди, назустріч вам вийде справжній ковбой, як у фільмах про Дикий Захід. Та й сама місцевість здасться кіношною. Великі м’ясисті кактуси, загороди з тваринами, кошлаті алабаї, що охороняють білосніжних овечок. Днями і ночами ковбой і його команда працюють в полях – вирощують мегатонни екологічно чистої флори, від люцерни до гранатів. Навіть з шкідниками діти природи борються природними методами: дістають з мішка жмені сонечок і розсіюють по чистому полю. Вдячним рослинам тільки й залишається, що набиратися сили під променями теплого каліфорнійського сонця, пити найчистішу воду з підземних джерел і рости на родючій землі, де колись плескалося доісторичне озеро.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Відпочинок в Каліфорнійському трикутнику