Що подарувати на День Валентина? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Подарунки на День святого Валентина – вічна головна біль: що подарувати коханій людині?

Американське видання Money Talks News нещодавно провело опитування, в якому взяли участь 1503 людини різних вікових груп – як чоловіків, так і жінок: які подарунки на День святого Валентина вони б хотіли? Респондентам запропонували вибрати один з п’яти варіантів: цукерки, подарунковий сертифікат, коштовності, квіти і романтичне побачення.

5. Солодощі

Дивно, але солодощі, як подарунки на День святого Валентина, не так популярні, як могло б здатися. Тільки 11,7% опитаних хотіли б отримати від улюблених якусь шоколадку, причому більше чоловіків, ніж жінок (13,2 і 10,4%, відповідно). Серед любителів цукерок молодих людей (18-24 роки) майже вдвічі більше, ніж пенсіонерів.

4. Коштовності

Судячи з кількості реклами на День святого Валентина, кожен з нас повинен подарувати по золотому кулону у вигляді сердечка. У США, за даними організації National Retail Federation, 4,1 мільярда доларів з 17, які люди планують витратити на 14 лютого, піде на купівлю усіляких прикрас. Хоча, отримати їх хочуть далеко не всі: 15,4% респондентів (16,9% жінок, 13,8% чоловіків). Особливою популярністю ювелірні вироби користуються у жінок середнього віку (23%), але вони не дуже цікаві старшим людям (8,6%).

3. Квіти

Так уже склалося, що в нашій країні практично жодне свято не обходиться без квітів. У США, однак, букети від своїх улюблених очікують отримати тільки 16,4% опитаних. Що стосується самих квітів, то червоні троянди-як і раніше вибір № 1.

2. Подарунковий сертифікат

Замість того, щоб ламати голову на вибором подарунка, практичні американці нерідко просто купують подарунковий сертифікат в якомусь великому магазині. Особливо часто так роблять чоловіки (28,7%) і люди старше 45 років.

1. Романтичне побачення

Як виявилося, більшість людей як подарунки на День святого Валентина воліють просто провести романтичний вечір з коханою людиною. Так відповіли 30,2% чоловіків і 34,3% жінок. У віковому відношенні піти на побачення особливо хочуть люди 35-44 роки (39,5%). Гуляти на 14 лютого не хочеться тільки літнім людям.

Таким чином, щоб цей День святого Валентина став по-хорошому незабутнім, зовсім не потрібно мати товстий гаманець – всім, навіть чоловікам, хочеться романтики.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що подарувати на День Валентина?