Як закохати в себе дівчину? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Спокусити дівчину – це мистецтво, а закохати в себе – ще більше мистецтво.

Перш, ніж перейти до базової теорії так званого уроку під назвою «як закохати в себе дівчину», хочеться вам сказати, шановні мужики: ніколи не плутайте слова «закохати» і «спокусити». Ці поняття потрібно розділяти завжди ясно і чітко. І ще, запам’ятаєте: ніколи не говоріть про любов до сексу.

Як зробити так, щоб вона думала про тебе, мріяла про зустріч, і в цілому, повним ходом за тобою «бігала»?

Якщо ти засвоїш всі правила, то характеристика тебе «я з ним зустрічаюся, іноді ми спимо разом, але нічого більше» перейде в «я втрачаю голову від нього».

Спілкування

Дуже добре, якщо дівчина буде тобі дзвонити і писати частіше, ніж ти їй. Відповідай їй завжди максимально радісно, щоб їй було приємно це робити. Пиши і дзвони їй дещо рідше: в ідеалі на 2 її дзвінка повинен бути 1 твоя відповідь, 2 її повідомлення в обмін на 1 твоє. Тільки врахуй, що нерозумно зображати радість, коли тобі відповідати на дзвінок незручно. Коректно про це скажи.
Презенти

Всі дівчатка люблять різні милі, так би мовити, «няшні» штучки. Смішно, але з точки зору емоцій, краще подарувати 1 квіточку, іграшку та листівку, ніж дорогий величезний «віник» квітів. Даруй їй подарунки, які будуть нагадувати їй про тебе кожен день. В ідеалі – зроби так, щоб вони асоціювалися з якоюсь вашою пригодою. Але, головне, провокуй її робити тобі презенти. Натякай на те, що тобі буде приємно отримати від неї подарунки. А потім подаруй їй свій. Якщо ти дієш правильно, чекай від неї відповідних сюрпризів.

Коло твоїх друзів

Пам’ятай, ти не повинен належати дівчині на 100%, як би їй цього не хотілося. Зберігай коло своїх друзів, не віддаляйся від них. Зациклюючись лише на спілкуванні з панночкою, ти програєш, оскільки незабаром станеш замкнутим. У вас з нею навіть нових тем для спілкування не буде, так само як і не буде нових емоцій. А це погано. Відводь для своїх друзів, як мінімум, 2 дні в тиждень, але й дівчині приділи 2 дні, якщо ти не живеш з нею разом. Те, що в дефіциті, цінується завжди набагато більше. Однак, у вас з нею повинна бути і загальна компанія.

Загальна компанія

Не обмежуйся зі своєю дівчиною компанією один одного – у вас також повинна бути спільна компанія друзів, і дуже бажано, щоб це були саме твої друзі. Компанія, з якою ви будете разом тусити, відпочивати, ходити в кіно або спортзал, зможе вас сильно згуртувати. Та й не зайве буде ще раз продемонструвати їй твій авторитет серед друзів. Це тобі тільки на руку.

Секс

Поганий секс або ж його дефіцит погубив чимало пар в цьому світі. Тобі потрібно стати відмінним коханцем, намагатися доставляти їй максимальне задоволення. Не бійся експериментувати, пробувати щось нове, при цьому завжди знай пару коронних прийомів, які гарантовано доведуть її до оргазму. Поводься так, щоб дівчина хотіла тебе трохи більше, ніж ти її, тому можеш навіть іноді відмовляти їй в інтимі.

Сварки

Ніколи не вір тому, хто каже: «ми з дівчиною ніколи не сваримося». Такого не буває. Або ж це несправжні стосунки. У будь-якому випадку, неможливо завжди і у всьому сходитися в думках з будь-якого питання. Сперечаються і сваряться всі рідні та близькі один одному люди, кращі друзі, а хлопець і дівчина – так, тим більше.

Пам’ятай, що кожна сварка або спор можуть, як внести розбрат у ваші відносини, так і укріпити їх. Жінки – істоти маніпулятивні. Вони з легкістю зроблять тебе винуватим у всіх смертних гріхах, і в кінці кінців, ти сам будеш радий визнати свою провину і просити вибачення, лише б вона заспокоїлася. Хочу зауважити, що це вірний крок до «підкаблучниства». А це – не до добра. Щоб цього уникнути, потрібно контролювати кожну вашу сварку і, тим більше, не звинувачувати себе там, де не потрібно. Навчися не вибачатися за будь-якої дрібниці, і взагалі – займай у відносинах домінуючу позицію.

Для початку ці прості правила будуть тебе добре орієнтувати на шляху до досягнення мети – закохати в себе дівчину.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як закохати в себе дівчину?