ТОП-6 переваг в лисого чоловіка PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ми доведемо тобі, що лисина – це не недолік, а перевага!
Економія часу

Миття голови, розчісування, укладання – якщо тобі не потрібно цього робити, вранці у тебе з’являється 4 додаткових хвилини на солодкий сон.

 Сексуальність

Джейсон Стетхем, Брюс Вілліс, Він Дізель – ці хлопці зводять з розуму більшість дівчат на планеті. Секрет їх сексуальності – блискуча лисина, звичайно ж! І це не дивно, адже у лисих чоловіків виробляється більше тестостерону. Можливо, в цьому і криється їх мужність.

Брутальність

Як зробити лисого хлопця ще більш небезпечним і брутальним? – Відростити йому густу бороду. До речі, самі чоловіки побоюються саме лисих суперників.
Завжди ідеальна зачіска

Тісна шапка, подушка для сну і підвищена вологість лисим хлопцям не перешкоджає. Їх зачіска завжди виглядає бездоганно в будь-який час доби, в будь-яку погоду.

Більше сексу

Статистика свідчить, що лисі чоловіки частіше займаються сексом, ніж їх волохаті побратими. Швидше за все, це пов’язано з іншим загальновизнаним фактом – бритоголові чоловіки більш ніжні і уважні коханці, тому дівчина охочіше віддасться саме лисому хлопцю.

Економія грошей

У місті Х’юстон (США) є закусочна, в якій будь бритоголовий відвідувач може поїсти абсолютно безкоштовно. Крім того, кожен місяць при вході у заклад його власник вивішує фотографію «лисої персони місяця».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-6 переваг в лисого чоловіка