12 романтичних ідей PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
  • Кожен, кому дорогі відносини із задоволенням будуть піклуватися про них. Не секрет що один з кращих способів скріпити і урізноманітнити стосунки з коханою людиною – здивувати його. Романтичні ідеї допоможуть вам не тільки подбати про свої стосунки, але й також розважать вас на весь день.

Романтичні ідеї

1. Кульки з підказками. Деякі вважають, що подарунок коханій людині можна просто подарувати, без яких або сюрпризів, тобто просто дати його в руки, чмокнути і сказати, як сильно ви його любите. Якщо ви хочете залишити більше вражень від свого подарунка, тоді використовуйте цю романтичну ідею. Візьміть кілька кульок, покладіть в них записки з зізнаннями в коханні і з підказками до наступного кульці. В останньому кульці буде підказка, де знаходиться подарунок. Для ще більшого ефекту, можете в тій кімнаті, де буде лежати подарунок включити вашу улюблену пісню і під неї трохи потанцювати, обнявшись і дивлячись один одному в очі.

2. Поцілунок за сміх. Іноді вистачає звичайних поцілунків, щоб день з коханим вдався. Щоб частіше цілуватися ви можете використовувати цю гру. Скачайте або візьміть на прокат ДІЙСНО смішний фільм. При перегляді фільму, коли хтось із вас першим засміється він і повинен буде поцілувати партнера. А хто менше всього сміявся за весь фільм, повинен буде до кінця дня придумати привабливу романтичну ідею, яка буде виконана цим же людиною в найближчі дні.

3. Пузлі з сюрпризами. Купи пузлі приблизно з 100-200 часточок і збери їх. На зворотному боці напиши романтичне послання, визнання. Все що завгодно, лише б тільки це було приємно читати людині, якій ти все це робиш. Коли все зробиш, розбери пузлі назад і склади в коробку. Подаруй їх коханій людині зі словами, що коли пузлі будуть зібрані, з’явиться сюрприз. В Інтернеті прочитав, що ще є компанії, які можуть зробити мозаїку з вашої фотографії.

4. Ніч Шахматов. Якщо ви обидва вмієте грати в шахи, тоді вам варто спробувати цю ідею. Увечері, коли вже стемніє, відкрийте пляшку улюбленого вина, розлийте його по келихах, увімкніть спокійну музику і почніть грати. Шансів дограти партію дуже мало, зате пізніше ви зможете почати заново!

5. Нічні карткові ігри. Коли ви обидва збираєтеся лягати спати запропонуй своєму улюбленому або улюбленої пограти в карти на роздягання або бажання. Пам’ятай, бажання можуть бути пов’язані з сексом, в якому ви зможете використовувати секс іграшки. З кожним раундом гра стане все цікавіше і сексуальніше. Повірте це варто спробувати хоча б раз у житті.

6. Кубок коханця. У спортивних магазинах продаються різні кубки. Купи-небудь з них. Після заняття любов’ю подаруй своєму улюбленому цей же кубок зі словами, що він кращий коханець з усіх. Уяви яка реакція може бути у нього. Про таку нагороду мріє кожен чоловік! Можете його поцілувати при врученні нагороди. Для поцілунків губи повинні бути нафарбовані, а як правильно фарбувати губи я думаю ви вмієте, а якщо ні, то треба навчитися. Ваш хлопець це оцінить.

7. Висаджуємо кульки обіймаючись. Надійти якомога більше кульок і розкидайте їх по ліжку. Потім обидва ляжте на ліжко і почніть тріскати кульки вашими тілами обіймаючись. Тобто, як можна більше кульок повинно виявитися між вашими тілами і ви їх повинні будете лопнути, разом намагаючись поцілуватися. Буде дуже весело і розважально. Для більшого ефекту, в деякі кульки всуньте записки з освідченнями в коханні.

8. Баскетбольне роздягання. Повісьте будинку маленьке дитяче баскетбольне кільце, яке недорого продається в магазинах разом з м’ячиком. Встановіть відстань від кільця, з якого ви обидва будете кидати м’яч. Коли потрапляє в кільце хлопець, знімає з себе частину одягу дівчина, а коли дівчина потрапляє в кільце знімає з себе частину одягу хлопець. Після повного роздягання можна пограти на бажання, що ще більш заманливо.

9. У пошуках їжі. Зауважте вашому партнерові очі і скажіть, що йому треба буде знайти різні ягоди на вашому тілі використовуючи тільки губи. Вам обом ця романтична ідея дуже сподобається!

10. Романтичний день. Влітку, ввечері, коли вже стемніє, зав’яжіть своїй дівчині очі, посадіть в машину і відвезіть до річки або озера. Там розстеліть на горочку або іншому красивому місці теплу ковдру. Шампанське, фрукти та цукерки обов’язково повинні бути на ковдрі. У дівчини очі повинні бути все ще зав’язані. Витягнете її з машини, посадіть на теплу ковдру і зніміть пов’язку. Ефект буде видний на її обличчі. Чисте зоряне небо, спокійна річка і кохана людина. Миттєві поцілунки забезпечені! 12 романтичних ідей Для більшого ефекту можете використовувати кілька свічок навколо ковдри.

11. Обмалював тіло. Купіть кілька тюбиків кремів (шоколадного, полуничного, ванільного, будь-якого). І почніть малювати на оголеному тілі партнера використовуючи свою креативність. Після можете «з’їсти» свою творчість.

12. Вульгарні дитячі ігри. Пам’ятаєте як у дитинстві ви грали в хованки, піжмурки та інші ігри? Так чому б не пограти в ці ж ігри тільки з елементами вульгарності? Коли хто-небудь програє – знімає з себе частину одягу. Коли не знаєш, як розважитися зі своїм партнером, такі ідеї стають дуже привабливими.

Якщо ви не знайшли підходящих для вас романтичних ідей, тоді ви можете подивитися ідеї чим зайнятися у вільний час зі своєю половинкою.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини 12 романтичних ідей