День святого Валентина розбиває серця PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

День святого Валентина! Він вже давно перетворився в масове торжество: закохані дарують один одному квіти, цукерки, іграшки, листівки. Але чи все так вуж раді цій події? Результати дослідження вчених з Університету Північної Кароліни виявилися невтішними.

День святого Валентина розбиває серця

Згідно з опитуванням 12 000 молодих людей, з’ясувалося: близько 57% з них взагалі не планують виходити з дому 14 лютого (для цього навіть готові взяти на роботі «день за свій рахунок»). Вони чесно зізналися, що щастя закоханих парочок їх дратує, вгонет в депресію. Решта респондентів не хочуть брати участь у розважальних заходах (краще, як зазвичай, спокійно зайнятися буденними справами).

День святого Валентина розбиває серця

Психологи не втрачають надію, вважаючи, що завдяки цьому святу число самотніх сердець буде скорочуватися. Ось кілька цінних порад для представників обох статей: внесіть в свій образ яку-небудь деталь червоного кольору; зверніть увагу на першу фразу – вона дуже важлива при знайомстві (гумор не завадить); ну і нарешті, не оточуйте себе цілими компаніями з осіб протилежної статі (той єдиний, який дійсно вам потрібен, може оцінити таку поведінку неоднозначно – інстинктивно від подібних людей чекають зради).

3


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини День святого Валентина розбиває серця