Чому чоловіки відмовляються від сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дослідження показало, що близько 60% чоловіків відмовляють своїм супутницям в сексі, виправдовуючись, що у них був дуже напружений робочий день. А інші 40% відмовляються від сексу, аргументуючи це поганим настроєм.

Серед причин відмови від сексу є проблеми з ерекцією. Судячи з результатів опитування, майже 7% чоловіків намагаються уникати інтимної близькості, намагаючись приховати від своєї партнерки проблеми нижче пояса.

Також у списку виправдань відмови від сексу знаходяться: важкість у шлунку після ситної вечері, погана погода, вигул собаки, захопленість телепередачею або грою на комп’ютері.

І як стверджують експерти, з роками ця тенденція збільшується. чоловіки все частіше знаходять причини, з яких відмовляються від сексу. Внаслідок чого відносини в парі без якісного і регулярного сексу починають псуватися і багато пар розпадаються.

Кожен чоловік повинен уважно стежити за своїм сексуальним життям, а для цього правильно харчуватися, по максимуму скорочувати споживання алкоголю і куріння, вести активний спосіб життя і регулярно займатися сексом з постійною партнеркою. А якщо чоловік відчуває пониження сексуального лібідо, то необхідно негайно звернутися до лікаря.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому чоловіки відмовляються від сексу?