Де відпочити в Шарм-ель-Шейх? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Існує як мінімум чотири сценарії відпочинку в Шарм-ель-Шейху: пляжний, морський, розважальний і духовний. Але ідеальний такий …

Пляжна програма
Якщо у ваших планах провести на пляжі весь день, то хоча б з користю для фігури. Займіться аквааеробікою або навчіться азам бейліденса, щоб щільні вечері не осідали на талії. Візьміть урок йоги – повільні рухи під медитативну музику не тільки м’яко розтягнуть м’язи, але і прискорять процес акліматизації. А якщо мрієте отримати такий же колір шкіри, як у єгипетських цариць, відправляйтеся в хаммам. Очищена і як слід распаренная шкіра притягує чудовий рівний загар.

Підводна Одіссея
Одинадцять мільйонів років тому там, де хлюпоче Червоне море, утворився розлом, і величезні маси води попрямували туди. Ось чому воно глибоке і разом з тим завдяки жаркому сонцю тепле і густонаселене. Особливо біля острова Тиран, біля якого знаходяться чотири коралових рифа і один затонулий корабель, прихистили барвистих морських мешканців. Не забувайте: спілкування з ними таїть масу сюрпризів. Щоб вони були виключно приємними, пройдіть інструктаж. Навіть якщо ви далеко не Іхтіандр, вам видадуть жилет і будуть вигулювати по підводним садам “за ручку”.

Нічне життя
У вас є кілька варіантів, як скоротати вечір: критий каток на Сохо-сквер або єгипетський Лас-Вегас – Наама Бей, осередок нічних клубів, магазинів і колоритних кафе. Саме тут на вас обрушиться потік арабської гостинності. Вас посадять на подушки, принесуть кальян і будуть “кружляти”. Причому у прямому розумінні. Бейліденс, шоу факірів, а на закуску танець дервішів. Відтанцювавши навколо своєї осі, хлопець в яскравій спідниці запропонує перевірити вестибулярний апарат глядачам. Два кола вважаються відмінним результатом. Ще одна розвага – нічний шопінг. Тутешні магазини працюють глибоко за північ, як і ринок. Що купувати? Спеції, рушники, білизну з бавовни, манго, полуниці, фініки, чай каркаде, сандалове масло. А ось статуетки богів не беріть. Це зайвий, нікому не потрібний вантаж.

Духовний шлях
Це буде незвичайна подорож. Сходити на гору Мойсея, де пророк отримав скрижалі з десятьма заповідями, доведеться вночі в зручному взутті і теплому одязі. До вершини близько семи кілометрів по гірському серпантину. Заради чого всі ці муки? Якщо піднятися без посторонньої допомоги, простяться всі гріхи. У це вірять не тільки християни, але і буддисти, і мусульмани. Не варто недооцінювати складність шляху. Паломники готуються до події вкрай серйозно: довго постять, моляться – і долають стежку набагато легше, ніж розімлілі від “олінклюзіва” туристи. Найважче даються останні сімсот кам’яних сходинок. Але їх варто здолати, щоб побачити схід сонця. Потрібно молитися і загадувати бажання. А втома … Її як рукою знімає.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де відпочити в Шарм-ель-Шейх?