ТОП-5 міфів про вугрі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

В ці статті ми розвінчуємо найпоширеніші міфи про вугрову висипку.

Міф 1: Нездорова їжа викликає вугровий висип

Частково це брехня. Ти можеш насолоджуватися своєю улюбленою їжею, але тільки в розумних кількостях. Прищі не з’являться через упаковку чіпсів або шматочка торта, якщо, звичайно, твоя шкіра не сприйнятлива саме до цієї їжі. У разі різкої появи вугрової висипки, від якої не виходить позбутися, відвідай дерматологічну клініку. Там тобі проведуть ряд аналізів і виявлять причину твого нещастя.

Міф 2: Прищі з’являються через стрес

Стан твоєї шкіри дійсно може погіршитися на тлі стресу. Однак якщо у тебе немає схильності до вугрової висипки, проблеми в особистому житті не зможуть викликати її.

Міф 3: Спирт може висушити прищ

Так, спирт може підсушити шкіру або рану після видавленого прища, але він також змушує сальні залози виділяти більше шкірного жиру, що призводить до нових запалень.

Міф 4: Прищі бувають тільки у підлітків

У дійсності ж вугрі з’являються у чоловіків в середньому до 40 років. Далі чоловіча шкіра стає сухою і щільною, а прищі люблять більше вологу і жирну поверхню. Причин появи вугрової висипки може бути багато. Якщо ти вже не підліток, а у тебе досі не сходять прищі, пора звернутися до фахівця.

Міф 5: Секс позбавляє від прищів

Угрі дійсно можуть з’являтися у хлопців в період статевого дозрівання. Однак ніхто не обіцяє, що з початком статевого життя проблеми зі шкірою відразу ж зникнуть. Тому займатися «самолікуванням» для отримання ідеально рівної і здорової шкіри немає сенсу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 міфів про вугрі