Чому поло стало популярним? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Поло – це різновид футболки з відкладним коміром на гудзиках і манжетами. Вона виглядає просто і стильно, однак це не єдині причини її популярності.

Зручність. Комір, мабуть, – головна особливість даної моделі футболки. Розгладжений або підведений – комір поло гарний у будь-якому вигляді.

Практичність. Футболки-поло доречні в самих різних ситуаціях. Від романтичного побачення до походу на роботу або зустрічі з друзями – приміряй їх для різних приводів, і ти не прогадаєш!

Універсальність. Ця деталь гардероба добре поєднується як з джинсами і кольоровими чіносамі, так і з строгими костюмними штанами. Експериментуй, в залежності від випадку!

Спортивність. Така сорочка давно стала практично уніформою для багатьох видів спорту: гольфу, тенісу та, власне кажучи, поло.

Багата історія. Першими шанувальниками цієї футболки стали британські офіцери, які запозичили її в індійців разом з самою грою ще в 1871 році. Особливу популярність поло приніс тенісист Рене Лакост, що зробив дану сорочку «фішкою» свого однойменного бренду.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому поло стало популярним?