Як займатися інтимною гімнастикою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Намагаючись бути красивими і спокусливими, ми займаємося фітнесом. Струнке тіло дуже привабливе, ніхто не сперечається. Але особливо бажаною для сильної половини людства жінку робить не об’єм талії або розмір грудей, а вміле володіння інтимними м’язами.

Об’єкт бажання

Якщо завдяки спеціальним вправам ви навчитеся керувати м’язами піхви, то зможете:
- Відчувати оргазм кожного разу, займаючись любов’ю. Сексологи навіть “прописують” інтимну гімнастику пацієнткам, у яких труднощі з досягненням вищої насолоди.
- Уникнути розривів під час пологів і швидко відновити розтягнуті після них тканини, а також полегшити менструальні болі.
- Пізніше зустрітися з усіма “принадами” клімаксу і зробити їх максимально непомітними.
- І, звичайно ж, доставляти собі і партнеру більше задоволення.

Добрий доктор Кегель
Офіційним винахідником інтимної гімнастики вважають німецького лікаря Арнольда Кегеля. Суть самої поширеної вправи в тому, щоб вольовим зусиллям стискати м’язи промежини на якийсь час. Техніка нескладна, але досить ефективна. Щоб зрозуміти, як саме її освоювати, зробіть два тести. Перший: зайшовши в туалет “по-маленькому”, постарайтеся перервати процес – в цей час напружаться м’язи промежини. Запам’ятайте це відчуття. Другий: введіть палець в піхву і постарайтеся стиснути його. Відчуйте зусилля – саме так потрібно буде працювати інтимними м’язами. Причому цю непомітну “зарядку” можна робити в офісі, в транспорті, на кухні, словом, де завгодно. Почніть з п’ятдесяти повторень на добу і поступово підвищуйте планку до п’ятисот.

ВКМ-білдінг
Побачивши реальний ефект від найпростіших вправ Кегеля, деякі заповзятливі медики вирішили розширити та удосконалити його методику. Так народився досить екзотичний різновид фітнесу – ВУМ-білдінг. Загадкова абревіатура означає “вагінальні керовані м’язи”. Якщо бажаєте поєднати необхідну ранкову зарядку і архі корисні інтимні тренування – ось кілька простих вправ.

1. Станьте прямо, спину тримайте рівно, підборіддя підніміть, руки розслабте і тримаєте вздовж тулуба. Пройдіть по кімнаті, як можна вище піднімаючи коліна і витягаючи пальці вниз. Зробіть 30-60 кроків. Потім трохи ускладніть завдання: піднімаючи коліна, відводите їх в сторону, а потім опускайте. Теж 30-60 кроків.
2. Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. Згинаючи ноги в колінах, підтягніть їх до грудей, зробіть різкий видих і стисніть м’язи піхви. Поверніться у вихідне положення і зробіть вдих. Повторіть 15-20 разів.
3. Стоячи робіть глибокий вдих носом: живіт втягується, груди піднімаються, вагіна стискається. Затримайте дихання на 3-4 секунди. Повільно видихніть через рот і розслабтеся. Повторіть 5 разів.
4. Знову глибокий вдих носом, але на цей раз випхайте живіт і напружте піхву. Затримайте дихання на 3-4 секунди і повільно видихніть через рот, розслабляючись. Повторіть 5 разів.
5. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, ступні на підлозі. Підніміть таз, розведіть стегна, і напружуючи м’язи вагіни, пресу і сідниць, залишайтеся в такому положенні 4-5 секунд. Опустіться на спину і розслабтеся. Повторіть 15 разів.
6. Стоячи, ноги ширше плечей, п’яти всередину, носки назовні. З видихом повільно присідайте, стискаючи при цьому м’язи промежини, на вдиху швидко підніміться. Повторіть 15-20 разів.
7. Спираючись на коліна і кисті, вигніть спину вгору, подавши таз вперед, вагінальні м’язи напружте. Утримуйте напругу 5 секунд. Потім прогніться в спині, перемістивши таз трохи назад і знову напружуючи інтимні м’язи на 5 секунд. Повторіть 10 разів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як займатися інтимною гімнастикою?