Як побудувати гармонійні відносини? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що для нас секс? Задоволення, обовязок, зняття нервової напруги, оздоровча процедура … А для наших далеких предків? Це, перш за все, здоров’я і насолода, інструмент для продовження роду і найпотужніший спосіб наповнити себе і свого партнера життєвою силою.

Назви древніх трактатів “Аюрведа” і “Камасутра” сьогодні на слуху у всіх. Ми намагаємося визначити свій конституційний тип, збалансувати доші і з натхненням освоюємо “постільну” спадщину предків. І навіть не підозрюємо про те, що головна причина цих описів в наступному: щоб бути щасливим, потрібно вибудувати гармонійні взаємини зі своїм улюбленим / коханою.

А це можливо, якщо людина вивчає свою природу. Слово “чоловік” на санскриті звучить як “пуруша”, тобто задоволений, самодостатній. А жінка – “пракріті”, “шакті” – та, що володіє енергією насолоди. Ось чому чоловіки за нами полюють мільйони років! Адже ми зберігаємо в собі величезну містичну силу, яка може наділити їх колосальною насолодою. Або, навпаки, позбавити останніх сил, якщо “пуруша” і “пракріті” не знають, так би мовити, правил гри. А вони, коротко, такі.

1. Щоб жінка з радістю ділилася сексуальною енергією, саме чоловік повинен створити романтичну атмосферу побачення, “задобрити” її подарунками, невпинно тішити її слух компліментами і … розтягнути сексуальну прелюдію мінімум на годину!

2. Сам статевий акт триває кілька годин.

3. В ідеалі жінка повинна отримав дев’ять оргазмів, і тільки потім чоловік викидає насіння (або не доводить справу до еякуляції, але отримує оргазм)

4. Інтимна близькість допустима два, максимум три рази на місяць.
Хтось запитає: “А можна не дев’ять разів поспіль, а дев’ять днів по одному разу?” З точки зору східної психології, бажання насолоджуватися будь-якою ціною, кожен день, незважаючи на щирі тонкі потреби жіночого організму, стає причиною великих проблем зі здоров’ям. І не тільки жіночих. Адже з насінням чоловік втрачає тонку енергію “оджас”. А вона відповідає за імунітет, тривалість життя, силу нервової системи. Від неї залежить, наскільки чоловік зможе реалізуватися в світі. При мастурбації, перегляді порнографії, ранніх сексуальних контактах енергія спустошується через нижні центри, не накопичуючись і не заповнюючи верхні. До речі, якщо підлітка раптом як підмінили – він нічим не цікавиться, стає млявим, грубим, лінивим – можливо причина саме в цьому.

5. Партнер повинен бути постійним.
Сучасна точка зору, що через 3-5 років спільного життя подружжя холоне один до одного, підтверджена ведичними джерелами. Правда, це стосується тих пар, яких свого часу накрила нестримна пристрасть. А вона, як відомо, має властивість випаровуватися. Але якщо чоловік і дружина з’єднуються не тільки на рівні сексуального потягу, якщо їх серця б’ються в унісон, то такий союз довговічний, і вся краса і глибина інтимних відносин розкривається якраз через 5-7 років шлюбу.

Що ж таке “серця б’ються в унісон”? А це найголовніше, квінтесенція ведичної мудрості, запорука щасливого сімейного життя і міцного здоров’я. І звучить вона так: “Віддавати в стосунках треба більше, ніж отримуєш”! Правда, в цьому теж є нюанси.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як побудувати гармонійні відносини?